دریا نیوز


 
تولد نوزاد از یک مادرکرونایی متصل به ونتیلاتور در هرمزگان

دریانیوز: نوزادِ مادر بارداری که به دلیل ابتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه آی.سی.یو بیمارستان شهید محمدی بندرعباس بستری بود، ۷ ماهه متولد شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان : ظرفیت تخت های بیمارستانی هرمزگان به میانگین کشوری نزدیک شد

دریانیوز: رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با ۲برابر شدن ظرفیت تخت های بیمارستانی در سه ساله اخیر تعداد آن به نسبت جمعیت استان با میانگین کشوری نزدیک شده است.

روزنامه دریا بررسی کرد: گلایه کامیون داران میناب از کمبود سوخت گازوئیل

دریانیوز: طبق گفته کامیون داران  از چند جایگاهی که در میناب وجود دارد فقط جایگاه دلفین است که نسبت به دیگر جایگاه ها سوخت رسانی بهتری دارد و دیگرجایگاه ها  در بیشتر ساعات روز و اکثر روز های هفته سوخت ندارند به همین دلیل از دیگر روستا های شهرستان میناب برای سوخت گیری به جایگاه سوخت گازوئیل دلفین مراجعه می کنند .

از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور و با حضور استاندار هرمزگان؛ 10 پروژه اقتصادی و تولیدی در قشم افتتاح شد

دریانیوز:  10  پروژه اقتصادی و تولیدی در منطقه آزاد قشم در استان هرمزگان، همزمان با عید سعید فطر، با دستور دکتر روحانی رئیس جمهور از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس و با حضور استاندار هرمزگان، به بهره‌برداری رسید.

سرپرست بیمه ایران استان هرمزگان خبر داد: پرداخت خسارات ثالث اتومبیل به صورت الکترونیکی و آنلاین

دریانیوز: پرداخت خسارات آنلاین برای اولین بار در استان به صورت پایلوت و با اولویت در شهرستان های پارسیان، جاسک و بشاگرد و ... که شعب بیمه ایران وجود ندارد، به زودی اجرا می شود

ضرورت توانمند سازی زنان سرپرست خانوار در دوران کرونا

دریانیوز: پديده اي که به طورفزاينده در جامعه ما در حال رشد  مي باشد مساله اي تحت عنوان زنان  سرپرست خانواراست که جداي از اينکه در سطح فردي اثرات جبران ناپذيري از لحاظ روحي، رواني و حتي زيستي براي اين طيف از جامعه و فرزندان آنها خواهد داشت که در سطح اجتماعي نيز آثار و آسيب هاي فراواني را بر جاي مي گذارد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان تاکید کرد : ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی

دریانیوز: رئیس کل دادگستری هرمزگان با بیان اینکه استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع است، تأکید کرد : با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد.

نماینده ولی فقیه درهرمزگان در خطبه های نماز عید فطر بندرعباس : انتخاب فرد اصلح ازبین نامزدها برعهده مردم است

دریانیوز:نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: امروز مقاومت مردم از غزه به سایر سرزمین های اشغالی از جمله کرانه باختری کشیده شده و دیگر دوران بزن در رو تمام شده و به جای جواب گلوله با سنگ به جواب گلوله با موشک های نقطه زن رسیده است. 

استاندار هرمزگان خبر داد: بهره برداری از فاز نخست بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس ،پایان تیرماه

دریانیوز: استاندار هرمزگان گفت: بر اساس پیش بینی فعلی و میزان پیشرفت پروژه، فاز نخست مجموعه اصلی بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس با ظرفیت ۲۲۰ تخت اورژانس تا پایان تیرماه تحویل مجموعه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان شود.

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان خبر داد: امکان اتصال پالایشگاه ها به مخازن نفتی بندر شهید رجایی

دریانیوز: مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: طرح مطالعاتی احداث کریدور خطوط جامع بندر خلیج فارس با هدف  ايجاد بستری مناسب براي ارائه خدمات هرچه بهتر به بخش خصوصي و تسهیل در امر واردات و صادرات فرآورده هاي نفتى در حال انجام است .

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان خبر داد: پایان اردیبهشت ، آخرین مهلت نام نویسی الکترونیک سیلندرگاز مایع

دریانیوز: پایان اردیبهشت ، آخرین مهلت دریافت الکترونیک سیلندر گاز مایع برای مصارف خانگی، صنفی و صنعتی در هرمزگان است .

امتحانات حضوری و دغدغه ای جدید برای خانواده ها

دریانیوز: در حالی شمارش معکوس برای برگزاری امتحانات پایان ترم دانش آموزان شروع شده که موضوع مجازی یا حضوری بودن آن، بحث داغ دانش آموزان است.

میزان فطریه از سوی مراجع تقلید اعلام شد

دریانیوز: کفاره روزه غیر عمد مبلغ پنج هزار تومان است که باید به‌صورت نان تهیه و پرداخت شود، همچنین کفاره روزه عمد مبلغ 300 هزار تومان است.

 

مدیر درمان تأمین اجتماعی هرمزگان خبر داد: تولید ۳۱۵ هزار نسخه الکترونیک در سامانه تأمین اجتماعی هرمزگان

دریانیوز: مدیر درمان تأمین اجتماعی استان هرمزگان سازمان تأمین اجتماعی را در اجرای طرح نسخه الکترونیک و ایجاد پرونده سلامت الکترونیک بیمه‌شدگان، جلودار دانست و گفت: در سال گذشته ۷۳ درصد پزشکان استان در سامانه نسخه الکترونیک تأمین اجتماعی بیش از ۳۱۵ هزار نسخه الکترونیک تولید کردند.

 

واکسن، بخشی از استراتژی پیشگیری از ابتلا به کروناست

دریانیوز: از همان روزهای نخست همه‌گیری کرونا، دانشمندان آستین‌ها را بالا زدند تا برای مقابله با این ویروس ناشناخته راه‌ حلی بیابند.

دانش آموزان نابینا ، نیازمند حمایت مضاعف

دریانیوز: مدارس و دانشگاه‌ها از جمله مراکزی بودند که با ورود ویروس منحوس و منفور کرونا به کشور، تعطیل شدند.

استاندار هرمزگان تاکید کرد/ تسریع در احداث پایانه صادرات محصولات کشاورزی در هرمزگان

دریانیوز:توسعه و پیشرفت کشور در گرو فعال سازی بخش اقتصادی و توسعه بنگاه‌ها است.

در روزنامه دریا بررسی شد/ نقش زنان کار آفرین در رونق اقتصادی کشور

دریانیوز:  در گذشته، اکثریت کارآفرینان را مردان تشکیل می دادند، اما در سال های اخیر تعداد زنان کارآفرین به نحو چشم گیری افزایش پیدا کرده است.

واکسن خواری، از جنوب تا شمال

دریانیوز: از ابتدای فراگیری کرونا مردم با واژه های تازه ای در زندگی روزمره خود روبه رو شده اند؛ از واژه هایی همچون (پروتکل های بهداشتی)، (قرنطینه)، (محدودیت تردد) بگیرید.

خشکسالی و بحران کمبود آب در هرمزگان

دریانیوز: وابستگی کشورمان به منابع آب زیرزمینی بسیار زیاد است و اگر روزی این منابع تمام شوند با مشکلات زیادی روبرو می‌شویم.

فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات

افراد آنلاین: 52
بازدید امروز: 1153
بازدید دیروز: 9187
مجموع بازدید: 76605302