دریا نیوزحوادث خواندني استان

  دريانيوز:آسايشگاه سربازان زندان بندرلنگه به علت اتصال سيم  برق كولرهاي گازي دچار حريق شد .
، 16:37   /   کد خبر: 567   /   تعداد بازدید: 594


آتش سوزي در زندان بندرلنگه  


      دريانيوز:آسايشگاه سربازان زندان بندرلنگه به علت اتصال سيم  برق كولرهاي گازي دچار حريق شد و 2 نفر از اين سربازان را راهي بيمارستان دكتر شهيد بهشتي بندرلنگه كرد. بر پايه اين گزارش با تلاش آتش نشانان شهرداري بندرلنگه سربازان زندان اين شهر از حادثه آتش سوزي نجات يافتند . اين گزارش مي افزايد: در ساعت 6و45 بامداد آسايشگاه سربازان اين زندان دچار حريق شده كه بلافاصله ماموران آتش نشاني به محل اعزام و پس از تلاش، موفق به اطفا حريق شدند و از گسترش آتش سوزي به جاهاي ديگر زندان جلوگيري به عمل آوردند. در اين حادثه 24 نفر از سربازان مستقر در آسايشگاه كه به علت مسموميت ناشي از آلودگي محيط دچار مشكلات تنفسي شده بودند با تلاش ماموران از آسايشگاه خارج و بيمارستان شهيدبهشتي بندرلنگه انتقال داده شدند و 5 نفر ديگر از سربازان كه وضعيتشان وخيم تر بود ، به بيمارستان شهيدمحمدي بندرعباس منتقل شدند.

        عامل قتل در مراسم عروسي، دستگير شد

 دريانيوز:در خرداد ماه امسال در يك مراسم عروسي در بندرلنگه تعدادي از جوانان شهر با هم درگير و در يك نزاع دسته جمعي با افراد بوسيله چوب و چماق و چاقو به جان هم مي افتند كه در اين درگيري يكدستگاه ماشين سواري آردي خسارت و تعدادي مجروح مي شوند و يكي از مجروحان بنام محمد به همراه ديگر مجروحان چاقو خورده ، به بيمارستان بندرلنگه انتقال و سپس به علت شدت جراحات به بيمارستان شهيد محمدي انتقال مي يابد اما بر اثر خونريزي و جراحات وارده جان خود را از دست مي دهد .
     ماموران نيروي انتظامي بندرلنگه پس از اطلاع در محل حاضر و پس از تحقيقات اوليه 4 نفر از ضاربان را به نام هاي مسلم 18 ساله ، هاشم 20 ساله، بدر 22 ساله و عبدالحميد 27 ساله دستگير و همگي به شركت در اين درگيري اعتراف مي كنند.
      بر پايه اين گزارش متهمان دستگير شده ، محمد 37 ساله اهل و ساكن گچين بالا را قاتل معرفي كردند و ماموران با حضور در محل و بازجويي از اهالي دريافتند، همگي قاتل را پس از درگيري با سر و صورت خون آلود و چاقو به دست كه محل عروسي را ترك مي كرده ، مشاهده نمودند و ماموران با تلاش شبانه روزي خود در يك عمليات غافلگيرانه وي را دستگير نموده و پس از بازجويي به قتل نيز اعتراف كرد.
      نامبرده پس از تشكيل پرونده جهت رسيدگي تحويل مقامات ذيصلاح شد.

فرمانده انتظامي ميناب خبر داد:
كشف 397 كيلو موادمخدر در شش ماهه اول سال‌


          سرهنگ "منصور اسدي " فرمانده نيروي انتظامي شهرستان ميناب به مناسبت هفته نيروي انتظامي ، عملكرد شش ماهه اول سال 85  نيروي انتظامي ميناب را كشفيات موادمخدر اعم از ترياك، هروئين و حشيش 397 كيلوگرم، كشف 16 قبضه سلا‌ح گرم و تعداد 151 عدد فشنگ ، دستگيري 11 نفر از اعضاي فعال شركت گلدكوئيست و تحويل به مقامات قضايي اعلا‌م كرد.
وي از ديگر عملكرد اين نيرو را كشفيات سوخت به ميزان402 هزار و105 ليتر و توقيف خودروي سبك وسنگين به تعداد 320 دستگاه در همين رابطه و كشف مشروبات الكلي 38هزار و797  ليتر عنوان نمود.