دریا نیوزاهانت دوباره به پياميراكرم(ص) دردانمارك

دريانيوز:رسانه‌هاي دانمارك از اهانت جديد به اسلام و مسلمين در اين كشور ، از سوي يك حزب تندرو،‌ پرده برداشتند.
، 23:17   /   کد خبر: 564   /   تعداد بازدید: 484


اهانت دوباره به پيامبر اكرم (ص) در دانمارك

 

دريانيوز:رسانه‌هاي دانمارك از اهانت جديد به اسلام و مسلمين در اين كشور ، از سوي يك حزب تندرو،‌ پرده برداشتند. 
 
به گزارش فارس به نقل از شماره روز شنبه روزنامه اماراتي الخليج، رسانه‌هاي دانمارك در شماره‌هاي ديروز خود نوشتند، سازمان جوانان حزب راستگرا و تندروي خلق دانمارك تابستاني كه گذشت، مسابقه‌اي را براي تمسخر پيامبر اسلام برپا كرده بود .
روزنامه رايگان "نيهيد ساوسن" نوشت: 5 آگوست امسال نواري ويدئويي مشاهده كرده كه جوانان اين حزب تندرو در جشني تابستاتي تصويربرداري كرده و در آن به پيامبر اسلام توهين كرده بودند.
اين نوار ويدئويي كه شبكه تي‌وي 2 ديروز بخش‌هايي از آن را پخش كرد، جواني را از اين حزب نشان مي‌دهد كه عمامه‌اي بر سر و كمربندي بر كمر دارد و زير اين كمربند را پر از مواد منفجره كرده و در برابر جواناني مست و خوشحال ايستاده است و همگي باهم بر سر اهانت به پيامبر مسابقه مي‌دهند.
اين تصاوير را يكي از اعضاي سازمان جوانان حزب خلق دانمارك، مارتين روزنگارد كنودسن به تصوير كشيده است. او از يك مجموعه از هنرمندان است كه خود را مدافع دانمارك مي‌نامد.
كينيت كريستنسن رئيس سازمان جوانان اين حزب از رفتار ناشايست اعضاي آن انتقاد كرد و گفت: «اين گونه شوخي‌ها را دوست ندارم و اگر من آنجا بودم اجازه نمي‌دادم چنين اتفاقي بيافتد. اين گونه رفتارها نبايد تكرار شود.»
چندي پيش نيز روزنامه يولندپوستن دانمارك 12 تصوير موهن به پيامبر اكرم(ص) چاپ كرده بود كه اعتراضات شديد جهاني را عليه كپنهاگ برانگيخت.