دریا نیوزرازگشايي از گورستان زنان خياباني

دريانيوز:با متلاشي شدن يک باند از تبهکاران که با فريب زنان خياباني آنها را به باغ وحشت در هشتگرد مي کشاندند و سپس آنها را به قتل مي رساندند ، تحقيقات ويژه اي از سوي بازپرس شعبه اول دادسراي جنايي تهران آغاز شد.
، 14:39   /   کد خبر: 560   /   تعداد بازدید: 736


راز گشايي از گورستان زنان خياباني

 

 
دريانيوز:با متلاشي شدن يک باند از تبهکاران که با فريب زنان خياباني آنها را به باغ وحشت در هشتگرد مي کشاندند و سپس آنها را به قتل مي رساندند ، تحقيقات ويژه اي از سوي بازپرس شعبه اول دادسراي جنايي تهران آغاز شد.
محمدحسين شاملو ، بازپرس شعبه اول دادسراي جنايي روز گذشته با اشاره به اين خبر گفت : صاحب يک باغ در هشتگرد کرج ، هنگامي که براي سرکشي به باغ خود عزيمت کرده بود با مشاهده يک برآمدگي در گوشه اي از باغ وقتي موضوع را از سرايدار سوال کرد، متوجه دستپاچگي او شد. همين موضوع شک صاحب باغ را برانگيخت تا اين که وي خاک آن قسمت را کنار زد و جسد زني را ديد که در اين محل دفن شده بود.

تماس با پليس

با مشاهده جسد و گزارش موضوع به مرکز فوريت هاي پليسي 110 و عزيمت ماموران به محل ، مرد سرايدار دستگير و در تحقيقات مقدماتي ابتدا منکر اطلاع از جسد دفن شده در باغ شد اما در ادامه تحقيقات ، وي اعتراف کرد که از چندي پيش به اتفاق چند نفر از دوستانش در تهران و هشتگرد با فريب زنان خياباني آنها را به مناطق خلوت و به داخل باغ کشانده و پس از آزار و اذيت آنها را به قتل مي رساندند و جسد آنها را درون باغ دفن مي کردند و يا به داخل چاه مي انداختند.

شناسايي اعضاي باند

بازپرس جنايي افزود: به دنبال اين اعترافات ، 3 عضو ديگر اين باند که به عنوان سرايدار در يک محله هشتگرد زندگي مي کردند، دستگير شدند و تحقيق از آنها آغاز شد. شاملو اضافه کرد: با تحقيق از متهمان دستگير شده ، معلوم شد 3 عضو ديگر اين باند چندي پيش پس از کشف جسد يک زن از داخل چاهي در شمال تهران که چند ماه از مرگ وي مي گذشت ، از سوي ماموران شعبه 10 پليس آگاهي تهران به اتهام نقش داشتن در اين جنايت دستگير شده اند و پرونده اتهامي آنها براي تحقيقات به شعبه دوم بازپرسي دادسراي جنايي ارسال شده است.

ردپاي 2 زن خياباني

بازپرس ويژه قتل تهران افزود: از آنجا که 3 همدست متهمان پيش از اين در تهران دستگير شده بودند ، ديگر اعضاي باند به تهران منتقل و تحقيق از آنها در شعبه اول بازپرسي دادسراي جنايي آغاز شد. شاملو افزود: اعترافات بعدي اعضاي باند معلوم کرد ، 2 زن خياباني که از چند سال پيش با متهمان در ارتباط هستند نقش اصلي را در فريب و اغفال ديگر زنان خياباني به عهده دارند و با ارتباطي که با اين زنان برقرار مي کردند آنها را به باغ وحشت کشانده و در اختيار اعضاي باند قرار مي دادند به طوري که در چندين مرحله ماموران بسيج يکي از اعضاي باند به نام عزيز را بارها با زنان و دختران زيادي مشاهده و او را مورد بازخواست قرار داده بودند، اما اين فرد زناني را که با او همراه بودند به عنوان همسر، خواهر و يا همسر برادر خود معرفي مي کرده است.
شاملو تصريح کرد: به دنبال اين اظهارات ، 2 زن خياباني نيز دستگير شدند و براي ادامه تحقيقات در اختيار پليس قرار گرفتند اما بررسي هاي صورت گرفته در ارتباط با اعمال مجرمانه اعضاي باند باغ وحشت حاکي از آن است که براساس اظهارات 2 نفر از متهمان ، جسد 2 زن خياباني در يک خانه روستايي در اطراف هشتگرد داخل چاه خانه عزيز انداخته شده است که در اين ارتباط نيز دستور قضايي براي اعزام ماموران و تيمهاي تشخيص هويت براي بررسي موضوع و خارج کردن اجساد از داخل چاه و باغ وحشت صادر شده است.
شاملو افزود: براساس آخرين تحقيقات ، قتلهاي انجام شده از سوي متهمان قتلهاي سريالي است و آنها تاکنون به نامهايي از قبيل سميه ، مريم ، الهه ، نسيم ، مونا و... اشاره کرده اند که هيچ اطلاعي از سرنوشت اين زنان که در دام مرگ اعضاي باند گرفتار شده اند در دست نيست اما اين احتمال وجود دارد که آنها از سوي اعضاي باند به قتل رسيده باشند زيرا کسي خروج آنها را از باغ وحشت مشاهده نکرده است.

تحقيقات ويژه

بازپرس جنايي تاکيد کرد: از آنجا که مجرمان به صورت گسترده اقدام به انتقال زنان خياباني به محلهاي اشتغال خود مي کرده اند ، در حال حاضر تحقيقات ويژه براي شناسايي محلهايي که آنها فعاليت مي کردند ، صادر شده است. يادآور مي شود تصاوير فوق به دستور بازپرس پرونده بدون پوشاندن چهره به چاپ رسيده است.