دریا نیوزچهارمين جلسه كميته اجرايي بسيج دانش آموزي استان

، 22:27   /   کد خبر: 559   /   تعداد بازدید: 568


چهارمين جلسه كميته اجرايي بسيج دانش آموزي استان

 

دريانيوز:هرمزگان با حضور اعضاء در دفتر فرماندهي بسيج سپاه هرمزگان برگزار شد. 
در ابتداي جلسه سرهنگ "سلامتي "دبير كميته اجرايي بسيج دانش آموزي دستور كار جلسه را اعلام و نكاتي نيز پيرامون اهداف و برنامه هاي بسيج دانش آموزي تشريح نمود.
در ادامه "پرويز سالاري "معاون نظري و مهارتي سازمان آموزش و پرورش و رئيس كميته اجرايي بسيج دانش آموزي استان بااشاره به اهميت ترويج فرهنگ بسيجي در همه اركان آموزش و پرورش ، بر ضرورت رشد و گسترش فعاليت هاي بسيج دانش آموزي در سال تحصيلي جديد تأكيد كرد.
وي يادآورشد:در جلسه مديران و كار گروههاي حوزه متوسطه بر افزايش پوشش بسيج دانش آموزي تاكيد جدي داشته ايم و اين خود بيانگر اهتمام مسئولين آموزش و پرورش نسبت به امر بسيج مي باشد كه با جديت و تلاش عالمانه پيگيرهمگاني و فعال شدن بسيج در تمامي عرصه ها هستيم. "سالاري"در پايان سخنان خود از برگزاري آزمون كنكور آزمايشي خاص استان هرمزگان خبر داد و اعلام كرد: دانش آموزان بسيجي فعال مي توانند به صورت رايگان در اين كنكورهاي آزمايشي شركت كنند .در ادامه جلسه ، "خداپرستي" معاون پرورشي و تربيت بدني سازمان آموزش و پرورش و عضو كميته اجرايي بسيج دانش آموزي پيرامون برنامه هاي بسيج دانش آموزي نكاتي را اعلام كرد.وي ارائه گزارش عملكرد صحيح و منظم از نحوه فعاليت ها و انعكاس اخبار و اطلاعات و نحوه فعاليت ها را خواستار شد. در خاتمه، سردار" دانشمند" جانشين بسيج سپاه منطقه هرمزگان از آمادگي بسيج سپاه هرمزگان در خصوص همكاري و مساعدت و تلاش بيشتر در خصوص تحقق اهداف و برنامه هاي بسيج دانش آموزي خبر دادو گفت: اگر بتوانيم برنامه ها و فعاليت هاي بسيج دانش آموزي را تحقق ببخشيم در آينده چشم انداز بهتر و افق روشني از بسيج خواهيم داشت.
 وي بسيج دانش آموزي را پس از جنگ ميعادگاه تداوم دفاع همه جانبه دانش آموزان عزيز از ارزش هاي انقلاب اسلامي دانست كه توانسته در موضوعات مختلف و با اهدافي تعيين شده بستر مناسب براي رشد و تقويت روحيه ابتكار، تعاون و ... را فراهم سازد.
معاون نظري و مهارتي سازمان آموزش و پرورش:
فرهنگ بسيجي بايد درهمه اركان آموزش و پرورش حاكم باشد