دریا نیوزنماینده ولی فقیه در هرمزگان تاکید کرد ضرورت پیگیری مشکلات صنفی پرستاران

دریانیوز:  نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: برای رفع مشکلات جامعه پرستاری مسئولین باید تلاش کنند و چشم انداز آینده این قشر زحمت کش باید به سطح مطلوب برسد.

، 09:21   /   کد خبر: 41190   /   تعداد بازدید: 123


دریانیوز:  نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: برای رفع مشکلات جامعه پرستاری مسئولین باید تلاش کنند و چشم انداز آینده این قشر زحمت کش باید به سطح مطلوب برسد. حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده در دیدار با هئیت مدیره نظام پرستاری اظهار کرد: عملکرد پرستاران در دوران کرونا برگ زرینی در نظام سلامت بود. وی افزود: با شیوع کرونا بسیاری از افراد از این بیماری فراری بودند، اما قشری که مجاهدانه و شجاعانه در برابر این بیماری ایستاد و در کنار بیماران بود، پرستاران زحمت کش ما بودند.

امام جمعه بندرعباس با تاکید بر ضرورت پیگیری مشکلات صنفی پرستاران، اظهار کرد: برای رفع مشکلات جامعه پرستاری مسئولین باید تلاش کنند و چشم انداز آینده این قشر زحمت کش باید به سطح مطلوب برسد. نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ادامه داد: سطح کیفی خدمات به قشر زحمت کش پرستاری باید با کشورهای توسعه یافته مقایسه شود. به گزارش ایسنا ؛ حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده خاطرنشان کرد: ان شاءالله که با بررسی و رفع مشکلات پرستاران بتوانیم کمک کوچکی به این جامعه فداکار کرده باشیم.