دریا نیوزاستاندار هرمزگان: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، همچنان مورد توجه باشد

دریانیوز: استاندار هرمزگان گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کنترل بیماری کرونا بسیار موثر است و باید همچنان از سوی همه مورد توجه باشد.

، 08:52   /   کد خبر: 41179   /   تعداد بازدید: 85


دریانیوز: استاندار هرمزگان گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کنترل بیماری کرونا بسیار موثر است و باید همچنان از سوی همه مورد توجه باشد. به گزارش خبرنگار دریا ، مهندس مهدی دوستی در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان با تاکید بر اینکه فرمانداران با جدیت افزایش رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را پیگیری و بر آن نظارت کنند، عنوان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کنترل بیماری کرونا بسیار موثر است و باید همچنان از سوی همه مورد توجه باشد.

وی ادامه داد: با توجه به واکسیناسیون بسیار خوب در استان، نیاز است در ادامه اجرای طرح هرمزگان آبی، نواحی آبی در سطح شهرستان‌ها و مناطق شهری با در نظر گرفتن شاخص‌هایی تعیین شود. استاندار هرمزگان افزود: شاخص‌ها برای تعیین نواحی آبی باید دریافت دو دوز واکسن توسط همه پرسنل ارائه خدمات و افراد شاغل، داشتن کارت بهداشت توسط همه پرسنل و رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی و همچنین جلوگیری از عرضه قلیان باشد. دوستی تصریح کرد: این طرح را می‌توان با تعیین نواحی آبی در مناطق ساحلی شهر بندرعباس آغاز کرد. وی با تاکید بر لزوم اجرای تمامی مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، گفت: دبیرخانه این ستاد باید گزارشی از میزان تحقق و اجرای مصوبات را آماده و ارائه کند.