دریا نیوزدر نشست نمایندگان هرمزگان با معاون پارلمانی رئیس جمهورمطرح شد ؛ تأکید بر استفاده از نیروهای هرمزگانی در دولت

دریانیوز:  نمایندگان هرمزگان صبح دیروز در نشست با معاون پارلمانی رئیس جمهور بر ضرورت استفاده از نیروهای هرمزگان در بخش‌های مختلف دولت تأکید کردند .

، 09:23   /   کد خبر: 40415   /   تعداد بازدید: 98


دریانیوز:  نمایندگان هرمزگان صبح دیروز در نشست با معاون پارلمانی رئیس جمهور بر ضرورت استفاده از نیروهای هرمزگان در بخش‌های مختلف دولت تأکید کردند . احمد مرادی رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در خانه ملت اظهار کرد : دیدار مجمع نمایندگان استان با دکتر حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور برگزار شد .

وی درباره جزییات این نشست، عنوان داشت : مهم‌ترین تأکید نمایندگان در این نشست ، توجه به نقش و جایگاه هرمزگان در اقتصاد کشور و نقش متقابل این نقش‌آفرینی در مسیر توسعه متوازن شهرهای مختلف آن بود به گونه‌ای که هرمزگان بتواند از ظرفیت‌ها و منابع موجود در خویش بهره بیشتری بگیرد .

به گزارش فارس ؛ رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس اضافه کرد : استفاده از ظرفیت نیروهای هرمزگانی در هیأت‌های مدیره صنایع، پالایشگاهها و مناطق آزاد و استفاده از ظرفیت نیروی انسانی هرمزگانی در وزارتخانه‌ها و بدنه دولت نیز در دیدار با معاون پارلمانی به طور جدی به عنوان یکی از مطالبات عمومی مردم هرمزگان و نمایندگان ملت مطرح شد .