دریا نیوزتشکیل پرونده تخلف گرانفروشی برای 22واحد تولیدی شن و ماسه

، 08:56   /   کد خبر: 40360   /   تعداد بازدید: 55


دریانیوز: معاون بازرسی نظارت،و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن وتجارت استان هرمزگان از تشکیل 22پرونده برای واحدهای تولیدی شن و ماسه در استان خبر داد. عبدالرضا پیروی منش گفت: طی گزارشات واصله مردمی به سامانه ۱۲۴ مبنی بر گرانفروشی و عدم عرضه شن و ماسه طی گشت مشترک بازرسی ویژه با حضور بازرسان مرکز استان و نماینده تعزیرات حکومتی از واحدهای مربوطه بصورت نامحسوس بازدید و بازرسی بعمل آمد.

وی افزود: محرز شدن تخلف های گرانفروشی، عدم صدورصورتحساب اختناء و امتناع از عرضه کالا منجر به تشکیل پرونده به ارزش 8 میلیارد 296 میلیون ریال برای واحد های تولیدی شن و ماسه در استان هرمزگان شد که این پرونده ها جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم نهایی به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.پیروی منش افزود : جهت ثبات امنیت اقتصادی و رونق بازار هیچ تعارفی با هیچ کسی چه متصدی واحد تولیدی ، چه واحد اقتصادی و چه واحد صنفی که بخواهد حقوق مصرف کنندگان را رعایت ننماید و به قیمتهای مصوب استانی و کشوری تمکین نکند، نخواهیم داشت و با قاطعیت برخورد می کنیم.

معاون بازرسی نظارت،و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن وتجارت استان هرمزگان در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از احتکار ، گرانفروشی ، عدم صدور فاکتور ، تقلب و امتناع از فروش کالا مراتب را به تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.