دریا نیوزاستاندار هرمزگان خبر داد: مهر ماه ؛آغاز ساخت مرحله دوم مجتمع بنکداران بندرعباس

، 09:05   /   کد خبر: 40337   /   تعداد بازدید: 73


دریانیوز: استاندار هرمزگان گفت: عملیات ساخت مرحله دوم مجتمع بنکداران بندرعباس به ابعاد تقریبی ۱۰ هزار مترمربع مهرماه امسال آغاز می‌شود.

فریدون همتی در حاشیه بازدید سرزده از مجتمع بنکداران بندرعباس واقع در بلوار راه آهن یادآور شد: مرحله دوم این مجتمع شامل اقامتی، خدماتی، رفاهی، تجاری، هایپرمارکت و مسجد است.وی یادآورشد: مرحله نخست مجتمع بنکداران بندرعباس در زمینی به ابعاد ۱۷ هکتار و با زیربنای ۷۵ هزار مترمربع ساخته شده است و با ۱۹۳ غرفه به بهترین کیفیت آماده افتتاح است.

استاندار هرمزگان اظهارداشت: این طرح با سرمایه گذاری اولیه ۸۰۰ میلیارد ریالی از آورده اعضا ساخته شده است.   همتی خاطرنشان کرد : این پروژه به‌عنوان یک بارانداز بسیار قوی در تامین ارزاق عمومی استان هرمزگان نقش آفرینی خواهد کرد.

مدیر عامل شرکت تعاونی بنکداران استان هرمزگان نیز گفت: تاکنون با همکاری و تعامل خوب  استانداری، فرمانداری و اعضای تعاونی تعداد ۱۸۰ غرفه فعال شده و ۱۸۰ نفر عمده فروش و تعدادی شرکت‌های پخش از مرکز شهر که در بافت فرسوده، سنتی وقدیمی شهر مستقر بودند و این مجموعه باعث ترافیک شدید در سطح شهر ایجاد می‌کردند به مجتمع بنکداران انتقال یافتند.

به گزارش ایرنا ؛ عبدالمحمد حزنی افزود: در حال حاضر برای ۶ هزار نفر به صورت مستقیم و برای ۱۲ هزار نفر غیرمستقیم اشتغال ایجاد کرده است.