دریا نیوزرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد: آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در هرمزگان

، 09:17   /   کد خبر: 39067   /   تعداد بازدید: 68


دریانیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از کنترل هر چه بیشتر بازار در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.به گزارش خبرنگار دریا ؛ خلیل قاسمی بیان داشت: این طرح از هجدهم فروردین ماه سال جاری در استان آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی عنوان کرد: تسهیل و تسریع دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب و مناسب، نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی و برخورد با تخلفات احتمالی و گرانفروشی، تقلب و ... و افزایش گشت‌های مشترک بازرسی واحدهای صنفی به ویژه شیرینی فروشی‌ها،   مراکزفروش آش وحلیم ،سوپر مارکت ها و میوه وتره بار و اقلام لبنی و پروتئینی از اهداف این طرح است.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری همه صنوف با بازرسان در اجرای این طرح گفت: رعایت نرخ‌های مصوب و سود قانونی، نصب برچسب قیمت بر روی تمامی کالاها، صدور فاکتور رسمی در قبال فروش کالا از جمله موارد مورد تاکید در اجرای این طرح است که همه صنوف باید آن را رعایت کنند.

قاسمی  افزود: ستاد خبری سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان نیز همزمان با اجرای این طرح شبانه روزی فعال است و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف، شکایات خود را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.