دریا نیوزبا حضور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ؛ نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هرمزگان معرفی شد

دریانیوز: حجت‌الاسلام مهدی پورنصیر به عنوان نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان   هرمزگان معرفی شد.

، 10:59   /   کد خبر: 39041   /   تعداد بازدید: 88


دریانیوز: حجت‌الاسلام مهدی پورنصیر به عنوان نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان   هرمزگان معرفی شد.با حضور حجت‌الاسلام حسین روحانی‌نژاد نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شهریار نوری‌زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هرمزگان و جمعی از کارکنان این نهاد در استان، نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان معرفی شد.

نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این مراسم گفت: بزرگترین سرمایه موجود در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، نیروهای جهادی و ارزشمندی است که در این مجموعه در حال کار و تلاش برای تهیه مسکن برای روستاییان و اقشار محروم جامعه هستند می‌باشد.

 

حجت‌الاسلام حسین روحانی‌نژاد افزود: برای صیانت از این مجموعه نیز مدیران باید تمام تلاش خود را به کار ببرند تا بتوانند هویت و ثمره فعالیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در جهت فرامین مقام معظم رهبری حرکت نماید.

حجت‌الاسلام روحانی‌نژاد اظهارداشت: همه کارکنان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باید کارها و پروژه‌ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و استان هرمزگان که دارای نیروهای جوان و تحصیلکرده است نیز در این مسیر حرکت نماید.

وی عنوان کرد: با توجه به محرومیتی که در استان هرمزگان وجود دارد، کارکنان این مجموعه در استان در زمینه تهیه مسکن برای قشر ضعیف و محروم کوشا باشند چرا که با وجود این نیروها در هرمزگان، این استان می‌تواند به استانی قوی و برتر در زمینه انجام فعالیت‌های بنیاد مسکن تبدیل شود.

این مسوول ادامه‌داد: در بخش مدیریت نیز توجه به کارکنان باید جدی گرفته‌شود تا هم ایجاد انگیزه برای آنها شود و هم از زحمت‌هایی که کشیده می‌شود قدردانی شده تا شاهد عملکرد بهتر مجموعه باشیم و پروژه‌های بزرگی به سود محرومین جامعه در استان انجام شود.

حجت‌الاسلام روحانی‌نژاد خاطرنشان‌کرد: افرادی که در مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مشغول به کار و فعالیت هستند کارکنان و سربازان امام راحل و مقام معظم رهبری هستند و باید تلاش نمایند که بهترین عملکرد را داشته‌باشند و این کارها را به مردم معرفی نمایند.

وی به انتصاب نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان‌ها اشاره و اظهارکرد: در گذشته برخی از ائمه جمعه در استان‌ها این مسوولیت را بر عهده داشتند اما دراین دوره بنا شد در هر استان یک شخص برای این سمت تعیین شود تا در این نهاد مشتقر شده و در کنار مدیرکل کارها را به پیش ببرد و مسوولیت‌ها و وظایف آنها نیز معلوم و مشخص است.

نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن در خصوص استفاده از ظرفیت مردمی نیز گفت: ما بدون مردم معنایی نداریم به همین دلیل باید تلاش شود تا از ظرفیت مردمی برای پیشبرد اهداف سازمان استفاده و برای مردم محروم جامعه مسکن و سرپناه ساخته شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ماه شعبان اشاره و عنوان‌کرد: ماه شعبان ماه پرفضیلتی است و میلادهایی که در این ماه وجود دارد بر فضیلت این ماه افزوده‌است.

این مسوول اضافه‌کرد: بر روی زمین باید بندگان صالح خدا حضور پیدا نمایند تا عدالت اجتماعی در جامعه وجود داشته‌باشد که نظام جمهوری اسلامی که با رای مردم در 12فروردین 1358 با رهبری امام راحل تبلور یافت، پیش‌زمینه‌ای برای حکومت جهانی حضرت ولی‌عصر(عجل الله تعالی) بر روی زمین مستقر شد.

حجت‌الاسلام روحانی‌نژاد افزود: با استقرار این حکومت، مستکبران و مشرکان عالم تاب نیاوردند و در این مدت 42سال که از پیروزی این انقلاب می‌گذرد تمام تلاش خود را به کار بستند تا این نظام را سرنگون نمایند اما اراده الهی چیز دیگری بود و این حکومت که عدل الهی را با خود دارد همچنان مستحکم مانده تا حلاوت عدالت را به همه بچشاند.

 

در ادامه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان گفت: استان هرمزگان یک استان استراتژیک در کشور است و ساکنان آن مدافعان خلیج‌فارس و دریای عمان هستند و دارای هزار کیلومتر مرز آبی می‌باشد.

شهریار نوری‌زاده با تبریک سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که 21فروردین ماه می‌باشد اظهارکرد: استان هرمزگان دارای سیزده شهرستان است که در دوازده شهرستان آن شعبه بنیاد مسکن مستقر بوده و در حال ارائه خدمات به مردم شهرستان می‎‌باشد و تنها شهرستان بدون شعبه در استان نیز شهرستان ابوموسی است که این شهرستان به دلیل نداشتن روستا، شعبه بنیاد مسکن در آن مستقر نمی‎باشد.

نوری‌زاده عنوان‌کرد: در هرمزگان چهارده جزیره وجود دارد که ده جزیره آن مسکونی بوده و بزرگترین آنها جزیره قشم است و استراتژیک‌ترین جزیره نیز هرمز می‌باشد.

وی خاطرنشان‌کرد: مجموعه کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان تاکنون فعالیت‌های زیادی را انجام داده‌اند تا از آلام و مشکلات جامعه هدف ما که روستاییان هستند کم کرده و مسکن مناسب و مقاومی را برای آنها بسازند.

نوری‌زاده گفت: امیدوارم در سال جدید همه با هم و با تمام توان برنامه‌ها و اهداف پیش روی را جامعه عمل بپوشانیم و بهترین خدمات را به مردم استان ارائه نماییم.

نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان در ادامه گفت: از اینکه به اینجانب برای این مسوولیت اعتماد شد از همه تشکر می‌نمایم و امیدوارم بتوانم در این مسوولیت اهداف این نهاد را به پیش ببرم و پاسخ مناسبی به اعتمادی که به من شده را بدهم.

 

حجت‌الاسلام مهدی پورنصیر افزود: با توجه به اینکه در ماه شعبان قرار داریم باید به این نکته توجه داشته‌باشیم که امام زمان خود را بشناسیم چرا که طبق احادیث و روایات، هر شخصی که امام زمان خود را نشناسد و بمیرد به مرگ جاهلیت مرده‌است.

حجت‌الاسلام پورنصیر ادامه‌داد: به همین دلیل باید از امام زمان خود شناخت مناسبی را داشته‌باشیم و مهمترین نوع شناخت نیز شناخت و ارتباط قلبی با آن حضرت است و در زمان غیبت امام زمان(ارواحنا فداه) نیز باید رابطه قلبی و دلی با نائب آن حضرت داشته‌باشم و همانگونه که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با قسم جلاله گفته‌اند، یکی از شئون عاقبت بخیری نیز همین امر است.

در پایان حکم نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان به حجت‌الاسلام مهدی پورنصیر اهدا شد.

 

امین زارعی/دریا