دریا نیوزپویش« همکاشت» می تواند به یک نماد در استان و کشور تبدیل شود

، 10:02   /   کد خبر: 38964   /   تعداد بازدید: 83


دریانیوز: به مناسبت هفته منابع طبیعی «پویش ملی همکاشت، یک نهال، یک زندگی» 20 اسفندماه ۱۳۹۹ با حضور دکتر حمید رضائیان اصل مدیرعامل مجتمع ، معاونین ، مدیران ایزوایکو ، و جمعی از مسئولان و پرسنل مجتمع برگزار گردید.

به گزارش از حوزه ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو، در این مراسم  رضائیان اجرای طرح «همکاشت، یک نهال، یک زندگی» را اقدامی بسیار ارزشمند خواند و اظهار کرد: اسفند ماهی است که در آن بوی بهار، شادی و نشاط می آید و اجرای چنین برنامه هایی می‌تواند باعث افزایش مضاعف این احساس بین مردم شود.

امیدواریم این پویش به یک نماد در استان و کشور تبدیل شود. حمید رضائیان اصل در ادامه سخنان خود به پیشرفت مجتمع ایزوایکو نسبت به سالهای اخیر پرداختند و  بیان کردند در گذشته ای نه چندان دور چنین روزی بحران های بسیار سختی داشتیم از جمله مشکل چندین ماه معوق بودن حقوق پرسنل اما الحمدلله با توکل بر خداوند منان و زحمات تک تک پرسنل این بحران ها را پشت سر گذاشتیم و علارغم تمام مشکلات و سختی های گذشته امروز دغدغه هایی مثل حقوق و کار نداریم و با همه توان پرقدرت در مسیر برنامه های تعیین شده حرکت میکنیم.

ایشان در ادامه از مجموعه NITC ، حوزه امنیتی کشور ، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، نیروی دریایی سپاه و وزارت دفاع که صادقانه از مجموعه ایزوایکو حمایت کردند تشکر و قدردانی نمودند. در پایان به پاس هفته طبیعت حمید رضائیان اصل به همراه جمعی از معاونین ، مدیران و همکاران با کاشت نهال در فضای مجتمع به پویش همکاشت پیوستند.