دریا نیوزتوان ایرانی ، کیفیت جهانی

، 09:29   /   کد خبر: 38962   /   تعداد بازدید: 80


دریانیوز: نفت‌کش سنان SANAN از حوض خشک ایزوایکو خارج و به ناوگان بزرگ شرکت ملی نفت‌کش ایران پیوست.

به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین‌الملل مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران، شاین نفت‌کش با طول 274 متر، عرض 48، ارتفاع 21.5 متر و وزن 100 هزار تن یکی از نفت‌کش های شرکت ملی نفت‌کش ایران است که جهت انجام تعمیرات دوره‌ای در حوض خشک شرکت مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران از آب‌گیری شد.

رنگ و سند بلاست، اورهال موتور اصلی، ژنراتورها، الکتروموتورها ، وینچ ها، جرثقیلها، ولوو و پمپ ها ، تعویض ورق ، لوله کشی و تمیزکاری مخازن از عمده تعمیراتی است که بر روی این شناور انجام شد.

گفتنی است؛ تمامی مراحل تعمیرات این شناور در ایزوایکو و به دست متخصصان داخلی و مدت زمان 25 روز به انجام رسید که موجب صرفه جویی یک میلیون دلاری ارز گردید.سال گذشته برای اولین بار تعمیرات این سایز از شناور در کشور و در شرکت ایزوایکو به انجام رسید تا نمود عینی خودباوری و اعتماد به نیروهای داخلی، خودکفایی در صنعت کشتی‌سازی و صنایع فراساحلی باشد.

ه گزارش حوزه ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران، ایزوایکو با وسعت ۱۱۰۰ هکتار بزرگ‌ترین زیرساخت دریایی کشور محسوب می‌شود و با بهره‌گیری از کارگاه‌های منحصربه‌فرد و نیروی انسانی متخصص توانایی طراحی، ساخت و تعمیر هر سایز شناور و سازه‌ی فراساحلی را دارد.