دریا نیوزدر راستای منويات مقام معظم رهبری صورت گرفت: اهدای اراضی سهم بنیاد مستضعفان به ساکنان محله اسلام آباد بندرعباس

، 09:53   /   کد خبر: 38953   /   تعداد بازدید: 93


دریانیوز: با حضور جمعی از مسوولان شهری و استانی در راستای منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) مبنی بر حمایت از محرومان و اقشار ضعیف جامعه اراضی مسکونی سهم بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به واجدین شرایط (در پلاک ۲۹۴۵ اصلی) به صورت رایگان به ساکنان محله اسلام آباد بندرعباس واگذار شد.

به گزارش خبرنگار روزنامه دریا ، در آیین اهدای رایگان اراضی مسکونی محله اسلام آباد بندرعباس، مدیر کل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی استان هرمزگان، اظهار کرد: اهدای اراضی تحت مالکیت این نهاد انقلابی 5/4 دانگ که به متراژ  ۳۹۸ هزار مربع است که با هدف تقویت توان اقتصادی خانواده های ساکن در این محله در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از محرومان و اقشار ضعیف جامعه بوده است.

وی در ادامه افزود: محله اسلام آباد از محلات قدیمی بندرعباس بوده و واگذاری رایگان این اراضی از خواسته های چندین ساله اهالی این محله بوده که خوشبختانه با دستور رئیس بنیاد مستضعفان و موافقت هیات امنای این نهاد، واگذاری اراضی مسکونی سهم بنیاد به ساکنان  مستضعف و کم بضاعت این محله در دستور کار این اداره کل قرار گرفت و موفق به کسب مجوز واگذاری شدیم و در این رابطه از همکاری خوب دستگاه قضایی قدردانی می‌شود.

محمد هادی نیک پرور، خاطر نشان کرد: پیش از این در سال ۱۳۹۵ بیش از ۳۵۰ فقره اراضی مسکونی سهم این نهاد انقلابی به اهالی محله نایبندجنوبی بندرعباس بصورت رایگان واگذار شده بود.

وی ابراز امیداری کرد: در سال آینده محلات حسین آباد، خواجه عطا و نایبند شمالی که اراضی که تحت مالکیت بنیاد مستضعفان است را به ساکنان مستضعف و کم بضاعت با پیگیرهای در این رابطه اهدا شود.

لازم به ذکر است، طی این آیین که در مسجد سلمان فارسی محله اسلام آباد بندرعباس برگزار شد تعداد ۱۲ فقره اسناد واگذاری اراضی مسکونی اهدا و این مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.