دریا نیوزشهردار منطقه یک بندرعباس خبرداد: نصب المان خلیج فارس و بادگیر در ورودی های شرق بندرعباس

دریانیوز: شهردار بندرعباس از احداث پارک و فضای سبز 28هکتاری در بندرعباس خبر داد.

، 09:31   /   کد خبر: 38781   /   تعداد بازدید: 80


دریانیوز: شهردار بندرعباس از احداث پارک و فضای سبز 28هکتاری در بندرعباس خبر داد.

مهدی رنجبری افزود : این پارک در ضلع شرقی پارک ولایت تا انتهای بلوار ساحلی شمال نخل ناخدا و به مساحت 28هکتار احداث می شود.

رنجبری گفت: در واقع مساحت این پارک، دوبرابر پارک دباغیان بندرعباس می باشد. رنجبری اظهار داشت : عملیات اجرایی این پارک آغاز شده و یک سال جهت تکمیل آن زمان نیاز است.

وی گفت: در این پارک ساحلی، خانه نمایش و تئاتر نیز احداث می شود.شهردار منطقه یک بندرعباس ساماندهی ورودی شرقی بندرعباس از ورودی های سیرجان بندرعباس و میناب بندرعباس را یکی از اولویت های  اصلی شهرداری منطقه  عنوان کرد.

رنجبری افزود: نصب المان خلیج فارس و بادگیر، تامین روشنایی، درختکاری، نورپردازی، فضاسازی و شاداب سازی دیوارها و... در این ورودی ها مدنظر قرار دارد.رنجبر زمان اجرای این طرح را نیز یک سال اعلام کرد که در سال آینده به پایان می رسد.

وی همچنین از احداث سامانسرای کارگران فصلی تا سال آینده در بندرعباس خبرداد.

وی در خصوص پل هوایی که تبدیل به دروازه ای در بلوار خلیج فارس شد و در حاضر تقریبا روبروی ساختمان شهرداری منطقه یک بندرعباس قرار دارد و پس از سال ها بلاتکلیف مانده است، نیز اظهار داشت: این پروژه به سرمایه گذار واگذار شده است.

رنجبر گفت: ساختمان جدید شهرداری منطقه یک بندرعباس در بلوار خلیج فارس  نسبت به ساختمان قبلی وضعیت بهتری دارد و بزودی بطور کامل تکمیل می شود.