دریا نیوزسرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: لزوم تقویت زیرساخت های ورزشی ویژه بانوان در هرمزگان

، 11:07   /   کد خبر: 38399   /   تعداد بازدید: 83


دریانیوز: سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر رعایت اصل مردمداری از سوی آحاد خدمتگزاران، گفت: مردمداری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نام وی را برای همیشه جاودانه کرد.

دکتر علی رئوفی در اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی «مرد میدان» در سالن فجر مجموعه ورزشی تختی بندرعباس با اشاره به جایگاه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، عنوان کرد: مردمداری، فروتنی و تواضع سردار دلها او را برای همیشه محبوب مردم و جاودانه کرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با قدردانی از برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی مرد میدان، تصریح کرد: برگزاری جشنواره ها و برنامه های ورزشی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای ایجاد فضای نشاط و شادابی در جامعه لازم و ضروری است و تحقق این مهم نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

رئوفی خاطرنشان کرد: بخش مهمی از جمعیت استان متعلق به بانوان جامعه است که ضروریست زیرساخت های تفریح و ورزش سالم این قشر که نقش مهمی در تقویت بنیان خانواده دارند مهیا شود.

وی با تاکید بر گسترش امکانات ورزشی در مناطق روستایی استان، تصریح کرد: با توجه به اینکه بخش مهمی از جمعیت هرمزگان در مناطق روستایی ساکن است، باید زیرساخت های ورزشی در این مناطق برای بهره مندی جوانان مناطق روستایی از امکانات ورزشی توسعه پیدا کند تا شرایط تفریح سالم برای جوانان روستایی فراهم شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: ورزشکاران همانند هنرمندان در بین مردم از محبوبیت برخوردار هستند و نباید محبوبیت این قشر با کم توجهی مورد خدشه قرار گیرد.