دریا نیوزاحمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی: عملکرد اتاق بازرگانی بندرعباس در حوزه اقتصاد مثال زدنی است

، 09:05   /   کد خبر: 38355   /   تعداد بازدید: 84


دریانیوز: احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاحیه دفتر مستقل کانون زنان بازرگان استان هرمزگان اظهار داشت: کانون زنان استان هرمزگان از اهمیت و جایگاه بالایی در حوزه اقتصادی کشور برخودار است.

احمد مرادی در مراسم افتتاح دفتر مستقل زنان بازرگان افزود: این کانون می تواند مسیر توسعه اقتصادی علی الخصوص توسعه اقتصادی با مشارکت بانوان در استان هرمزگان را بیش از پیش گسترش دهد و شاهد تحولات خوبی در حوزه فعالیت های اقتصادی بانوان باشیم.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از رئیس اتاق بازرگانی بندرعباس در خصوص حمایت و ایجاد انگیزه های اقتصادی در  استان، تصریح کرد: اقدامات خوبی از سوی اتاق بازرگانی بندرعباس انجام شده است و با پیگیری در حوزه اقتصادی زنان استان هرمزگان شاهد هویت بخشی فعالیت بانوان در عرصه های اقتصادی خواهیم بود.

مرادی با بیان اینکه تجربه حکایت از این دارد که انگیزه بالایی در زنان استان هرمزگان در بخش های مختلفی وجود دارد، خاطرنشان کرد:  از این جهت اهمیت این کار را بالا می دانم که امروز شاهد کارهای خوبی در حوزه اقتصادی زنان استان هستیم.

وی گفت: در استان هرمزگان شرایط ویژه ای را داریم، گاهی اوقات از موقعیت های این استان استفاده لازم را نکرده ایم وغفلت هایی صورت گرفته است که امروز باید از تمام ظرفیت های استان هرمزگان استفاده شود.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در استان  شرایط های خوبی فراهم است اما نیاز به هماهنگی و کارهای مشارکتی دارد که الحمدالله روند خوبی را در اتاق بازرگانی شاهد هستیم.

مرادی تصریح کرد: الان می توانیم ادعا کنیم که در اتاق ایران جایگاه داریم و استان هرمزگان شناخته شده است و این شناخت حاصل زحمات شبانه روزی تمام اعضای اتاق بازرگانی بندرعباس و دیگر زحمتکشان در این عرصه بوده است.