دریا نیوزمعاون فرماندار بندرعباس هشدار داد: عرضه قلیان در سطح شهر وساحل ممنوع!

، 09:50   /   کد خبر: 38327   /   تعداد بازدید: 71


دریانیوز: معاون سیاسی فرماندار بندرعباس گفت: محدودیت های کرونایی همچنان ادامه دارد و مردم نیز همکاری و همراهی لازم را در این زمینه داشته باشند.

جلسه ستاد مدیرت بیماری کرونا شهرستان بندرعباس به ریاست فرزاد ابراهیمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد.

معاون سیاسی فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن عرض تسلیت اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ایام فاطمیه اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی که حوزه بهداشت و کادر درمان و حوزه های هلال احمر ، شهرداری ، اصناف ، پلیس راهور ، پلیس راه ، انتظامی ، آموزش و پرورش ، اداره راه و همکاری و همراهی که مردم داشتند توانستیم رتبه نخست در پیشگیری از انتشار ویروس و کنترل بیماری را در سطح کشور بدست آوریم که برای حفظ این رتبه باید همچنان رعایت پروتکل های بهداشتی را داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: عرضه قلیان در سطح شهرستان خصوصا در سواحل ممنوع است و حوزه پیشگیری و رفع تخلفات شهرداری نیز در صورت مشاهده جمع آوری و معدوم کند و همچنین مراسمات عروسی و سوگواری باید با حداقل نفرات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شود.فرزاد ابراهیمی در پایان تصریح کرد: باید همچنان جدیت لازم در کنترل و پیشگیری بیماری کرونا وجود داشته باشد.