دریا نیوزفرماندار بندرعباس : دفاتر تسهیلگری منازل مخروبه در محلات را شناسایی کنند

دریانیوز: جلسه ستاد باز آفرینی پایدار شهری شهرستان بندرعباس برگزار شد. فر ماندار بندرعباس گفت: دفاتر تسهیلگری در سطح محلات مردم را ترغیب و تشویق کنند تا نسبت به اخذ پروانه و سند مالکیت خود اقدام کنند.

، 10:04   /   کد خبر: 37732   /   تعداد بازدید: 172


دریانیوز: جلسه ستاد باز آفرینی پایدار شهری شهرستان بندرعباس برگزار شد. فر ماندار بندرعباس گفت: دفاتر تسهیلگری در سطح محلات مردم را ترغیب و تشویق کنند تا نسبت به اخذ پروانه و سند مالکیت خود اقدام کنندجلسه ستاد باز آفرینی پایدار شهری شهرستان به ریاست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد.فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت: دفاتر تسهیلگری منازل مخروبه در سطح محلات را شناسایی و با مستندات به شهرداری ارائه دهند تا شهرداری نسبت به تعیین تکلیف آنها اقدام کند.

وی در ادامه گفت: در حوزه روشنایی معابر در سطح شهر بندرعباس اصلاح و تعمیر توسط اداره برق انجام شده و همچنین در حوزه اخذ پروانه ساختمانی که انتظار داریم با همکاری و تعامل بین ادارات و دفاتر تسهیلگری تعداد صدور پروانه ها بیشتر گردد.این مقام مسئول بیان داشت: دفاتر تسهیلگر در سطح محلات مردم را ترغیب و تشویق کنند تا نسبت به اخذ پروانه و سند مالکیت خود اقدام کنند و شهرداری و ثبت اسناد نیز همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.عزیزاله کناری در پایان تصریح کرد: مدیریت بحران و حوزه عمران شهرداری لایه روبی خوریات سطح شهر بندرعباس خصوصا در بافت فرسوده را در دستور کار خود داشته باشند.