دریا نیوزفرمانده سپاه هرمزگان خبر داد استفاده از تمام ظرفیت‌های سپاه برای کمک به محلات حاشیه‌ای

دریانیوز:  فرمانده سپاه استان هرمزگان گفت:ما به عنوان سپاه با تمام توان در خدمت کمک به محلات حاشیه‌ای خواهیم بود و برای هر محله از بافت فرسوده یکی از معاونان سپاه امام سجاد استان به عنوان معین محله مشخص شده است.

، 09:56   /   کد خبر: 37676   /   تعداد بازدید: 182


دریانیوز:  فرمانده سپاه استان هرمزگان گفت:ما به عنوان سپاه با تمام توان در خدمت کمک به محلات حاشیه‌ای خواهیم بود و برای هر محله از بافت فرسوده یکی از معاونان سپاه امام سجاد استان به عنوان معین محله مشخص شده است. سردار اباذر سالاری به همراه شهردار بندرعباس و جمعی از مسئولان استان در بازدید از محله سنگ کن شرقی که یکی از محلات حاشیه‌ای شهر بندرعباس است و مردم مشکلات زیادی را احساس می‌کنند اظهار داشت: خدمت به مناطق کمتر برخوردار اتفاقی مبارک است و امیدواریم با کمک سایر ارگان‌ها خدماتی در سطح شهرستان بندرعباس و محلات بافت فرسوده داشته باشیم.

وی افزود: ما به عنوان سپاه با تمام توان در خدمت کمک به این محلات خواهیم بود و برای هر محله از بافت فرسوده یکی از معاونان سپاه امام سجاد استان به عنوان معین محله مشخص شده است.وی ادامه داد: این افراد در محلات حضور خواهند یافت و به اهالی محله کمک و مشورت خواهند داد و از ظرفیت‌هایی که در اختیار دارند برای حل مشکلات بهره خواهند برد.وی گفت: امیدواریم با کمک سایر نهادها به محله سنگ کن شرقی که کمتر به آن توجه شده کمک کنیم تا مشکلات مردم کاهش یابد.