دریا نیوزستاد اجرایی فرمان امام (ره) در صحنه خدمت

، 08:19   /   کد خبر: 37409   /   تعداد بازدید: 71


دریانیوز: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) که همواره حامی محرومان و مستضعفین بوده است، اما متاسفانه همواره مورد هجمه دشمنان و مخالفان نظام و انقلاب بوده است؛ پس از شیوع کرونا نیز نقش اثرگذاری را در یاری نیازمندان داشت که فقط قطره ای از دریای خدمات این نهاد انقلابی منعکس می شود. 130 گروه جهادی نیز با حمایت های ستاد اجرایی به نیازمندان در مناطق محروم استان هرمزگان خدمترسانی می کنند تا بخشی از مشکلات شان برطرف شود. گروه های جهادی در حوزه های مختلف یاریگر مردم هستند. در حال حاضر برای همگان ثابت شده است که جز با روحیه جهادی و انقلابی نمی توان مشکلات مردم را برطرف نمود وبایستی از اشرافی گری فاصله گرفت تا بتوان درد نیازمندان را درک کرد.

نهادهای انقلابی همچنان با همان روحیه در تمامی میادین حضور دارند و نیاز است که دولتمردان نیز با روحیه جهادی و انقلابی برای رفع مشکلات مردم در حوزه های مختلف گام بردارند؛ وگرنه روزبه روز بر میزان مشکلات افزوده می شود. روز گذشته ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هرمزگان نیز توزیع 32هزار بسته نوشت افزار به دانش آموزان بی بضاعت و کم بضاعت در طرح مشق احسان را آغاز کرد تا دانش آموزان نیازمند کمتر دغدغه نوشت افزار و... را داشته باشند. این 32 هزار بسته نوشت افزار به ارزش 48میلیارد ریال بین دانش آموزان بی بضاعت توزیع می شود. تمام نوشت افزارها وکیف و... مورد نیاز هر دانش آموز به ارزش یک میلیون و 500هزار ریال وایرانی در بسته ها برای استفاده دانش آموزان آماده شده است که 24 هزار بسته در اختیار کمیته امداد قرار داده می شود تا بین دانش آموزان خانواده های تحت پوشش تقسیم شود و 8هزار بسته دیگر توسط گروه های جهادی بین دانش آموزان خانواده های نیازمندی که تحت پوشش کمیته امداد نیستند و شناسایی شده اند، توزیع می شود.

این بسته ها در تمام مناطق شهری و روستایی در سطح استان توزیع می شود. به گفته مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هرمزگان، امروز نیز آیین توزیع 32 هزار بسته مواد ضدعفونی کننده وماسک بصورت ویدئوکنفرانسی با ریاست ستاد اجرایی فرمان امام (ره) کشور و نماینده ولی فقیه، استاندار هرمزگان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و... برگزار می شود که این بسته ها توسط گروه های جهادی در مناطق کمتر توسعه یافته استان توزیع می شود. در سال 97 تعداد هزار بسته نوشت افزار، سال گذشته ده هزار بسته و امسال 32 هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان توزیع شده و تلاش می شود این تعداد به 50 هزار بسته افزایش یابد. از ماه مبارک رمضان، رزمایش های معیشتی و همدلی و... با محوریت نماینده ولی فقیه در استان برگزار شده است و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هرمزگان همواره در کنار دولت و مردم بوده و نسبت به توزیع بسته های معیشتی، نوشت افزار و... اقدام کرده است. هفت میلیون پکیج موادضدعفونی کننده و ماسک در چندماه اخیر در سطح استان توزیع شده است.

بحمدا... رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) کشور نسبت به هرمزگان دیدگاه بسیار خوبی دارند وآنچه را که مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هرمزگان پیشنهاد می دهند، ایشان نیز موافقت و همراهی دارند که بحمدا.... طرح های اقتصادی هم در استان توسط این ستاد، اجرایی شده است و انتظار می رود بخشی از مشکلات استان با فعالیت های جهادی این نهاد انقلابی برطرف شود.

علی زارعی/ دریا