دریا نیوزاسماعیل بواشه، عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس: اعتماد به کادرفنی بومی در تیم شهرداری بندرعباس نتیجه بخش بود

، 09:06   /   کد خبر: 37323   /   تعداد بازدید: 95


دریانیوز: عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در لیگ دو فوتبال کشور در فصل قبل مسابقات جایگاه پنجم را به دست آورد که جای قدردانی از بازیکنان و کادر فنی و مد یریت سازمان دارد.اسماعیل بواشه در نطق پیش از دستور یکصد و نود و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بیان کرد: تیم فوتبال شهرداری بندرعباس تا اوایل فصل در رده چهاردهم جدول بود که توانست در در پایان مسابقات درلیگ دو فوتبال کشور جایگاه پنجم را به دست آورد که این نتایج، حاصل اعتماد به کادر فنی بومی بود.نائب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به استفاده از ظرفیت بازیکنان و کادر فنی بومی گفت: این نشان دهنده این است که اگر از بازیکنان و کادر فنی بومی و توانمند استفاده کنیم شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود و با توجه به شرایط اقتصادی ، نیروهای بومی کمک می کنند تا هزینه های تیم نیز بسیار کاهش یابد.

این عضو شورای شهر بندرعباس افزود: اما موضوع مهم و اساسی این است که ۴۰ روز دیگر مسابقات شروع می شود که هنوز کار انتخاب و جذب بازیکنان انجام نشده است و یا اینکه قراردادهای لازم با بازیکنان منعقد نگردیده است، از مدیریت سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری می خواهیم که اگر به دنبال نتایج مثبت و اثر بخش هستیم این کار سریعاً صورت پذیرد. بواشه بیان کرد: مشکل اساسی این است که مطالبات دو فصل قبل بازیکنان کامل پرداخت نشده و هر روز شاهد هستیم علیرغم تلاش ها و نتایج خوبی که داشته اند در راهروهای شهرداری به دنبال مطالبات خود هستند که این زیبنده وشایسته نیست و هربار تنها ۵ درصد پرداخت می شود که در طول این چند ماه تنها 3 الی 4 میلیون تومان دریافت نمودند، که انشاالله ریاست سازمان با یک جلسه اضطراری مشکل مالی بازیکنان این تیم را حل خواهند کرد.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر بندرعباس تصریح کرد: حدود 2-3 سالی است که مطالبات کادرفنی و مربیان مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس نیز هنوز بطور کامل پرداخت نشده است. بواشه گفت: اما امیدوارم تغییرات در مدیریت سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری بندرعباس به سمت خدمت صادقانه به مردم و به دور از ریخت و پاش های شهرداری باشد و باید نگاه انقلابی و جهادی و در جهت جلوگیری از فساد در شهرداری نهادینه شود. تا همه بتوانیم خدمت بی منت به مردم عزیز بندرعباس ارائه کنیم.