دریا نیوزفرماندار بندرعباس تاکید کرد رعایت فاصله اجتماعی درسرویس مدارس و بررسی صلاحیت رانندگان

، 09:07   /   کد خبر: 37316   /   تعداد بازدید: 100


دریانیوز: جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد.

فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت: انتظار داریم آموزش و پرورش ۲ نواحی همواره فعال باشند و موضوعات مختلف حوزه کاری خود را در سطح شهرستان رصد و دنبال کنند و نقاط ضعف و قوت را بررسی و در راستای ارتقاء شاخص های آموزشی تلاش بیشتری نمایند.

وی در ادامه گفت: باید در شورای آموزش و پرورش نقاطی که دارای اهمیت بیشتری هستند بر روی آنها گفتگو و به سرانجام برسانیم و انجام مطالعات لازم در حوزه های مختلف برای آموزش و پرورش ۲ نواحی یک ضرورت است لذا جامعه ما یک جامعه پویا و فعال است و باید سعی کنید روش ها و شیوه های جدیدی را بکار گیرید تا موفق تر عمل کنید.

این مقام مسئول بیان کرد: بهره گیری از فضای سایبری برای آموزش و پرورش خیلی مهم است در راستای تقویت و ارتقای معلمان و آموزش بهتر دانش آموزان و معلمین باید با استفاده از فضای سایبری به کتاب های نوین دست پیدا کنند و دانش آموزان را بیشتر تقویت کنند.

فرماندار بندرعباس عنوان کرد: راه و شهرسازی در بحث مسکن فرهنگیان همکاری لازم را داشته باشد و تعاونی مسکن فرهنگیان ارتباط خود را با مسکن و شهرسازی نزدیکتر کند و ساخت مسکن فرهنگیان با سرعت بیشتری پیش رود.

وی در ادامه گفت: آموزش و پرورش تیم بازرسی ستاد کرونا را در مدارس تشکیل دهد تا تذکرات لازم را برای رعایت پروتکل های بهداشتی به دانش آموزان بدهند و ضد عفونی سرویس های بهداشتی در مدارس به خوبی انجام شود و مواد شوینده به اندازه کافی وجود داشته باشد.

عزیزاله کناری در پایان تصریح کرد: آموزش و پرورش نواحی زمان حضور در کلاس ها و محوطه مدرسه مد نظر باشد و نظارت شود سرویس مدارس رعایت فاصله اجتماعی را داشته باشند و صلاحیت رانندگان بررسی شود.