دریا نیوزتاکسیرانان برای دریافت وام 6 میلیونی به بانک مراجعه کنند

، 08:39   /   کد خبر: 37176   /   تعداد بازدید: 96


دریانیوز:  رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، گفت: رانندگان تاکسی می توانند برای دریافت وام ٦٠ میلیون ریالی به کلیه شعب بانک ملی مراجعه کنند.

 حسین اخلاقی با اشاره به طرح تسهیلات اعطایی به رانندگان تاکسی در پی شیوع بیماری کرونا، خاطر نشان کرد: با همکاری وزارت کار و رفاه اجتماعی مبلغ 6 میلیون تومان وام به مشاغل آسیب دیده تعلق گرفت که رانندگان تاکسی و سرویس مدرسه نیز شامل این طرح هستند.

وی در ادامه افزود: طبق اطلاعیه و اخبار منتشر شده توسط سازمان، کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا، مهلت ثبت نام وام کرونا را برای دارندگان بیمه تامین اجتماعی شده تا 15 شهریور و رانندگان فاقد بیمه را تا پایان شهریور ماه تمدید کرده است.

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر بندرعباس اظهار کرد: یکی از موانع پیش‌رو برای دریافت تسهیلات حمایتی کرونا، «نداشتن چک برگشتی» بود که کارگروه این شرط را از مقررات پرداخت تسهیلات بانکی مستثنی کرد تا روند پرداخت تسهیلات کرونا به متقاضیان با سرعت بیشتری انجام شود.

این مسئول در پایان تصریح کرد: این وام با سود 12 درصد، به کلیه رانندگان که مراحل دریافت وام از بانک را طی کرده اند، تخصیص داده می شود و در حال حاضر رانندگان برای دریافت می توانند به شعب بانک ملی‌مراجعه کنند.