دریا نیوزمدیرکل ستاد اجرایی فرمان اجرایی فرمان امام (ره)خبر داد : توزیع ۱۶۰هزار پرس غذای گرم در مناطق کمتر برخوردار استان

دریانیوز: منوچهر دانشمند مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان هرمزگان در جمع خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر و دهه ولایت گفت : عید غدیر تداوم رسالت انبیا در ولایت و امامت مولای متقیان است 

، 14:13   /   کد خبر: 36822   /   تعداد بازدید: 224


دریانیوز: منوچهر دانشمند مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان هرمزگان در جمع خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر و دهه ولایت گفت : عید غدیر تداوم رسالت انبیا در ولایت و امامت مولای متقیان است .

لذا . زنده نگه داشتن این عید بزرگ و همه شعائر الهى، رسالتى است که مرزبانان عقیده و ایمان، بر آن تأکید داشته‏ ‏اند.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در ادامه با اشاره به ضرورت توجه به محرومان افزود :در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "همه باید خود را موظّف به مواسات بدانندو هم میهنان را در درد ها و محرومیتها تنها نگذارند "و به مناسبت عید سعید غدیر ،بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با همکاری هیئات مذهبی ،گروههای جهادی همکارستاد تهیه و توزیع ۱۶۰هزا ر پرس غذای گرم را در بندرعباس ، سایر مناطق کم برخوردار و روستایی به انجام می رساند .

دانشمند حمایت از برخی صنوف آسیب دیده در جریان شیوع کرونا را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد :در این راستا بسته های حمایتی در اختیار آنها قرار گرفت .

ارزش کل این اقدام معنوی و خداپسندانه بالغ بر هفت میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال می باشد . وی در پایان از همکاری گروههای جهادی همکار ستاد و هیئت های مذهبی با بنیاد احسان در اجرایی شدن طرح توزیع غذای گرم قدردانی کرد .

به گفته دانشمند 5 میلیون پرس غذای گرم در کشور توسط ستاد اجرایی در روز عید غدیر توزیع می شود.