دریا نیوزاحمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در دیدار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور: وضعیت آب شرب مردم غرب جزیره قشم مایه شرمساری است

، 08:38   /   کد خبر: 36683   /   تعداد بازدید: 104


دریانیوز: در پی تذکر کتبی احمد مرادی به وزیر نیرو در خصوص وضعیت آب روستاهای هرمزگان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با وی دیدار و مسائل و مشکلات آب رسانی روستاهای هرمزگان بررسی گردید. احمد مرادی نماینده هرمزگان در این دیدار با انتقاد از وضعیت آب شرب روستاهای هرمزگان گفت: بعد از گذشت 40 سال از عمر انقلاب، اینکه هنوز شاهد باشیم مردم روستاها در غرب جزیره قشم برای تامین آب شرب بعنوان اصلی ترین لازمه حیات و زندگی هر موجود زنده ای تا این حد در مضیقه باشند مایه شرمساری است.

مرادی با بیان اینکه مسئولین در سفر به قشم فقط زیبایی ها و مهمان نوازی مردم این جزیره را می بینند و بومیان جزیره هم کام مهمانانشان را با گلایه از کمبودها تلخ نمی کنند. اما تصور اینکه این مردم در رفاه و آسایش هستند کاملاً غلط است. بهتر است مسئولین در سفرهای تفریحی به قشم، محرومیت های قشم را هم ببینند و فکری به حال مردم کنند. مردم روستاهای قشم مردانه پای آرمانهای نظام و انقلاب ایستاده اند و حق آنها وضعیت موجود نیست. قصمی مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان نیز که بصورت ویدئو کنفرانس در این نشست حضور داشت اصلی ترین موانع خدمات رسانی مطلوب به غرب قشم را کمبود اعتبار و فرسودگی شبکه توزیع عنوان نمود و خواستار مساعدت در این زمینه شد. جانباز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور نیز در پایان این نشست قول داد تا ظرف چند روز آینده مشکل کمبود اعتبار رفع و پوسیدگی شبکه توزیع نیز تا پایان سال نوسازی گردد. جانباز اظهار امیدواری کرد تا پایان سال کلیه مشکلات مرتفع و جشن آب در جزیره قشم برگزار گردد.