دریا نیوزجلوگیری از چهار هزار و 600 مورد تخلف شهری در بندرعباس

، 08:12   /   کد خبر: 36485   /   تعداد بازدید: 108


دریانیوز: مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری بندرعباس گفت: در سه ماهه نخست امسال از چهار هزار و 600 مورد تخلف ساختمانی و سد معابر در این شهر جلوگیری شده است.

به گزارش خبرنگار دریا؛ بندرعباس رضا خوشبخت افزود: حضور به موقع نیروهای این مجموعه در صحنه تخلف موجب شد تا در این مدت از سه هزار 97 مورد سد معبر فروشندگان و هزار و 508 مورد ساخت و ساز بدون مجوز سودجویان ممانعت شود.

وی اضافه کرد: ساخت و سازهای غیرمجاز ، سد معابر خودروهای میوه فروش ، فعالیت نامنظم دست فروشان و مغازه داران از مهمترین تخلف های حوزه شهری است.

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری بندرعباس با تاکید بر حفظ حقوق شهروندان و سلامت و زیبایی شهر بیان کرد : با هرگونه تفکیک بدون مجوز زمین ، تغییر خود سرانه افراد در کاربری واحدهای مسکونی و تجاری ، دیوار کشی و تصرف کوچه براساس قانون برخورد می شود.

به گفته رضا خوشبخت ، گشت های پیشگیری و رفع تخلف شهری شهرداری بندرعباس بصورت ویژه در تمام نقاط شهر بر ساخت و سازها و فعالیت شهروندان نظارت مستقیم دارند و در صورت مشاهده تخلف از آن جلوگیری می کنند.

این مقام مسئول همچنین از شهروندان به عنوان حامیان حافظان شهر قدردانی کرد و افزود: ارتباط موثر مردم با سامانه ۱۳۷ شهرداری بندرعباس باعث شده تا بخشی از تخلف های صورت گرفته در شهر به موقع شناسایی و رفع شود.