دریا نیوزهشدار فرماندار به کم‌فروشی و گران‌فروشی در نانوایی‌ها و اغذیه فروشی ها

، 09:07   /   کد خبر: 36479   /   تعداد بازدید: 125


دریانیوز: واحدهای نانوایی و اغذیه فروشی ها که اقدام به کم فروشی وگرانفروشی می‌کنند شناسایی و واحد آنها به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد.

فرماندار بندرعباس گفت: از ارائه نان و ساير مواد غذايي بدون هویت در سوپرمارکت‌ها خودداری شود.در راستای اجرای مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا استان، حسب دستور دکتر همتی استاندار هرمزگان، فرماندار بندرعباس به اتفاق مدیرکل تعزیرات حکومتی استان، رئیس اتاق اصناف شهرستان، معاونت صنعت، معدن و تجارت از واحدهای نانوایی، میوه فروشی و اغذیه فروشی بازدید به عمل آوردند.

عزیزاله کناری در حاشیه این بازدید گفت : واحدهای نانوایی و اغذیه فروشی ها که اقدام به کم فروشی و گرانفروشی میکنند شناسایی و واحد آنها به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد.

وی در ادامه گفت : از ارائه نان و ساير مواد غذايي بدون هویت در سوپرمارکت ها خودداري شود و كارگروه نظارت نیز نسبت به استمرار بازرسي ها و رعايت اصول لازم توسط واحدهاي عرضه غذا دقت لازم را داشته باشد.

در این بازدید نیز یک واحد نانوایی و میوه فروشی به دلیل رعایت دستور العمل های بهداشتی و رضایت مندی خریداران مورد تقدیر قرارگفت و مقرر شد یک عدد بنر جهت اطلاع عموم در سر درب این دو مغازه نصب شود.