دریا نیوزاحمد مرادی نماينده مردم هرمزگان در دیدار با هيات مديره نظام پرستاری هرمزگان: اولويت اولمان بخش درمان و نجات جان بيماران است

 دریانیوز: مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر نظام پرستاري هرمزگان با اعضاي هيات مديره ديدار و به نمايندگي از عموم مردم از زحمات و جانفشاني پرستاران و كادر درماني تشكر نمود

، 09:04   /   کد خبر: 36477   /   تعداد بازدید: 215


دریانیوز: مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر نظام پرستاري هرمزگان با اعضاي هيات مديره ديدار و به نمايندگي از عموم مردم از زحمات و جانفشاني پرستاران و كادر درماني تشكر نمود.

 در اين نشست مرادي با بيان اينكه بيماري كرونا باعث شد ضعف هاي بخش درمان خودنمايي كند گفت: به شخصه نقش پرستاران را در روند درمان بيماران نقشي بسيار حياتي و دلسوزانه مي دانم. اين روزها بيشتر از هر زماني مردم قدردان كادر درماني هستند.

پرستاراني همچون شهيده آرزو باهو به خاطر مردم از جانشان گذشته اند و ساير كادر درمان هم انگيزه اي جز نجات جان همنوعانشان ندارند اما نبايد صرفا با وعده و عيد از تلاش كادر درماني تشكر شود.

مرادي گفت: من و ساير نمايندگان استان تمام تلاشمان را خواهيم كرد تا مشكلات موجود حل گردد. كمبود كادر درماني كه ماه ها قبل از شيوع كرونا پيگير آن بوديم اما به دلايل مختلف مواجه بود و اين روزها آسيب اين تاخير را مشاهده مي كنيم.

بر همين اساس هم نشستي با رئيس سازمان برنامه و بودجه داشتيم و ٣٢٠ميليارد تومان اعتبار براي بخش درمان استان گرفتيم كه بخشي از آنهم مربوط به جذب ٦٠٠ نيروي پرستار است.در حال حاضر اولويت اولمان بخش درمان و نجات جان بيماران مبتلا به كروناست.

در ادامه اين نشست نيز اعضاي هيات مديره نظام پرستاري با بيان نظرات و راهكارهايشان بخشي از مشكلات بخش درمان و كادر پرستاري استان را مطرح نمودند كه مقرر شد در اولين نشست ستاد استاني مقابله با كرونا اين موضوعات مطرح و پيگيري گردد.