دریا نیوزمدیر موسسه بقیه الله الاعظم (عج) هرمزگان خبرداد: برگزاری 9 کارگاه دینی و مذهبی در بستر فضای مجازی

، 08:52   /   کد خبر: 36451   /   تعداد بازدید: 64


دریانیوز: مدیر موسسه بقیه الله الاعظم (عج) هرمزگان ازبرگزاری کارگاه های دینی و مذهبی در بستر فضای مجازی خبرداد.

محمد بزرگداری گفت: این موسسه فرهنگی دینی با توجه به شرایط کنونی اجتماعی و شیوع ویروس منحوس کرونا که شهروندان اوقات بیشتری را در منزل سپری می‌کنند، تصمیم گرفته برنامه ای فرهنگی دینی را جهت اوقات در منزل برنامه ریزی کنیم تا شاید بتوان تهدید کرونا را به فرصت تبدیل کرد. 

بزرگداری با اشاره به اینکه قصد داریم ۹ کارگاه در موضوعات دینی و مذهبی را بر بستر فضای مجازی برگزار کنیم و تمام دوره ها به صورت آنلاین و مجازی است؛ اظهار داشت : این کارگاه ها ویژه عموم و به صورت کاملا رایگان است.

وی کارگاه پاسخ به نقادین قران کریم، کارگاه پاسخ به شبهات وهابیت، کارگاه دوره تخصصی مهدویت، کارگاه حقیقت واقعه کربلا، کارگاه تفسیر موضوعی قرآن کریم، کارگاه پیام امام علی (ع) در نهج البلاغه، کارگاه تاریخ تحلیلی اسلام، کارگاه تاریخ تحلیلی تشیع وکارگاه جریان‌شناسی مکاتب فقهی و کلامی را به عنوان کارگاه هایی عنوانکرد که توسط این موسسه مذهبی فرهنگی برگزار می شود.

به گفته مدیر موسسه بقیه الله الاعظم (عج) هرمزگان ثبت نام تا ۱۵ تیر ماه ادامه دارد و علاقمندان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بزرگداری بالا بردن سطح دانش دینی مذهبی مخاطبان و استفاده مفید از وضعیت خانه نشینی به دلیل کرونا و تبدیل این تهدید به فرصت را به عنوان اهداف اجرای این طرح خواند.وی افزود: هرکدام از کارگاه ها ۱۵ جلسه و هر هفته یک جلسه یک ونیم ساعته برگزار می شود و برای ثبت نام محدودیتی وجود ندارد.

وی اظهار داشت: درصورت تمایل برای شرکت در هرکدام از کارگاه ها ویا دریافت اطلاعات بیشتر به واتساپ شماره 09020930810 پیام دهند.