دریا نیوزدر راستای تکریم ایثارگران صورت گرفت توزیع 400 بسته حمایتی به جانبازان زیر 25 درصد

، 11:53   /   کد خبر: 36056   /   تعداد بازدید: 73


دریانیوز: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: در راستای تکریم از ایثارگران 400 بسته حمایتی به جانبازان زیر 25 درصد فاقد شغل اهدا شد.
 عطا ناوکی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: طی چند روز متوالی بسته های حمایتی در همه شهرستان های هرمزگان بین جانبازان زیر 25 درصد فاقد شغل و یا درآمد توزیع شد.

وی افزود: از روزهای نخست شیوع ویروس کرونا علاوه بر راهنمایی های لازم برای پیشگیری از این بیماری که توسط بهداشت و درمان، روابط عمومی و سایر حوزه ها از طریق فضای مجازی، ارسال پیامک، تراکت، چاپ بنر و ... انجام شد، بسته‌های بهداشتی بین جانبازان ۷۰ درصد، ضایعه نخاعی، شیمیایی و ایثارگرانی که دارای بیماری صعب العلاج بودند، توزیع شد.

ناوکی با اشاره به اینکه رؤسای شهرستان های تابعه نیز همزمان با مرکز استان، در یک دیدار صمیمی با جانبا-زان زیر 25 درصد، بسته های حمایتی به آنها اهدا کردند، ادامه داد: تمامی دیدارها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در راستای تکریم از ایثارگران بوده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با بیان اینکه ارائه خدمت بهتر و بیشتر به جامعه ایثارگری نیازمند همت و مشارکت خیرین است، تصریح کرد: برای خدمت به ایثارگران باید ابتدا با خدا و شهدا پیمان خالصانه بست و سپس با تدبیر و انگیزه کافی در این زمینه تلاش کرد.

عطا ناوکی ضمن بیان اینکه شیوع ویروس کرونا در اقتصاد و معیشت ایثارگران بی تاثیر نبوده است، گفت: تلاش کردیم با مشارکت نهادهایی نظیر بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، اداره کل اوقاف هرمزگان و اعتبارات بنیاد شهید و امور ایثارگران بسته های حمایتی را بین قشر آسیب پذیر توزیع کنیم که ان شاءالله این روند ادامه دارد.

وی بر ضرورت توجه مضاعف به ایثارگران تاکید کرد و افزود: در راستای تکریم از ایثارگران 400 بسته حمایتی به جانبازان زیر 25 درصد فاقد شغل و یا درآمد توزیع شد.

گفتنی است؛ استان ‌هرمزگان بیش از یک هزار و 500 شهید، دو هزار و 861 جانباز و 341 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.