دریا نیوزاعلام جرم علیه شهردار یکی از مناطق بندرعباس

، 09:52   /   کد خبر: 35993   /   تعداد بازدید: 89


دریانیوز:  رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: علیه شهردار یکی از مناطق بندرعباس به اتهام اخذ رشوه و تخلفات انتخاباتی اعلام جرم شده است.

 علی صالحی افزود: برای این متهم قرار تامین کیفری صادر شده است.وی اظهار داشت: تحقیقات تکمیلی در مورد پرونده در حال انجام است که نتایج آن اعلام خواهد شد.شهردار یکی از مناطق بندرعباس هم زمان با فعالیت های تبلیغاتی انتخابات مجلس شورای اسلامی دستگیر شد.

سوم اردیبهشت امسال شهردار جدید منطقه یاد شده، بدون برگزاری تودیع شهردار سابق معارفه شد.بهمن ماه سال گذشته بازرس کل استان هرمزگان در نامه ای به عباس امینی زاده شهردار بندرعباس، نسبت به فعالیت های تبلیغاتی مدیران و این نهاد عمومی به نفع یک کاندیدای خاص هشدار داد.

امینی زاده با حضور در صحن علنی شورای شهر در پاسخ به این نامه مدعی شد : این مساله به شهرداری محدود نبوده و مشابه این نامه برای سایر ادارات نیز نوشته شده است.

وی اظهار داشت: وقتی ناظران درجه یک شهرداری وابسته به فعالیت‌های سیاسی هستند، قطعا یک کارمند شهرداری نیز این حق را برای خود متصور بوده و این یک امر طبیعی است.

حاشیه ها و مسائل مرتبط با انتخابات مجلس شورای اسلامی در بندرعباس موجب شد: صحت انتخابات حوزه مرکزی هرمزگان با تاخیر و به عنوان آخرین شهر ایران ، در اردیبهشت امسال از سوی شورای نگهبان تایید شود.