دریا نیوزآغاز فعالیت ادارات هرمزگان از ۲۳ فروردین ماه

دریا نیوز:  استاندار هرمزگان از آغاز فعالیت ادارات استان و دستگاه های اجرایی با دو سوم کارمندان از ۲۳ فروردین ماه خبر داد

، 12:03   /   کد خبر: 35626   /   تعداد بازدید: 197


دریا نیوز:  استاندار هرمزگان از آغاز فعالیت ادارات استان و دستگاه های اجرایی با دو سوم کارمندان از ۲۳ فروردین ماه خبر داد.
فریدون همتی پس از حضور از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس در جلسه ستاد ملی مقابله و مدیریت بیماری کرونا، با اشاره به تصمیمات این ستاد، اظهار داشت: ساعت کار ادارات نیز طبق تصمیم ستاد از ۷ صبح تا ۱۴ عصر می باشد که با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان هر گونه تغییر ساعت کاری اعلام خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: واحدهای خدماتی و تولیدی کم ریسک می‌توانند از ۲۳ فروردین ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت و درمان، فعالیت خود را آغاز کنند.
همتی بیان داشت: صنف ها و واحدهای پرریسک که موجب تجمع بیشتر افراد می شوند، همچنان تا ۳۰ فروردین ماه تعطیل خواهند بود اما واحدها و صنوفی که خدمات رسانی ضروری را به مردم باید انجام دهند با نظارت سازمان صمت و اتاق اصناف باید فعال باشند.
استاندار هرمزگان گفت: همچنین طبق تصمیم این ستاد تا ۳۰ فروردین ماه مسافرت های بین استانی ممنوع است و بر این اساس کنترل و مراقبت شدید در تمامی ورودی های استان ادامه دارد.
به گزارش ایرنا ؛همتی تصریح کرد: مدارس و دانشگاه‌ها نیز فعلا تا ۳۰ فروردین تعطیل هستند و آموزش از طریق فضای مجازی و رسانه ملی ادامه دارد و تصمیم لازم برای ادامه محدودیت ها یا لغو آن در نشست های بعدی گرفته خواهد شد.