دریا نیوزبا تأکید رئیس کل دادگستری هرمزگان؛ ساختمان فرسوده مرکز شهر بندرعباس تخریب شد

، 09:25   /   کد خبر: 35541   /   تعداد بازدید: 192


دریانیوز: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان اظهار داشت : در پی تأکیدات رئیس کل دادگستری استان به منظور توجه ویژه به احقاق حقوق عامه ، دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس به موضوع استاندارد سازی محیط و مبلمان شهری ورود کرده است.   مجتبی قهرمانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان اظهار داشت: در پی تأکیدات رئیس کل دادگستری استان به منظور توجه ویژه به احقاق حقوق عامه، دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس به موضوع استاندارد سازی محیط و مبلمان شهری ورود کرده است.  وی اعلام کرد: در این راستا دستور تخریب بقایای ساختمانی فرسوده در مرکز شهر بندرعباس حدفاصل میدان ابوذر و 17 شهریور صادر شد.
دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس تصریح کرد: علاوه بر تخریب بقایای این ساختمان متروکه، دستورات ویژه ای به منظور زیباسازی چهره شهر به دستگاه های مسئول صادر شد.
  قهرمانی خاطرنشان کرد: ساختمان تخریب شده متعلق به یکی از دستگاه های دولتی است که به حال خود رها شده بود و علاوه بر مخاطرات ایمنی به محلی برای تجمع معتادان متجاهر تبدیل شده بود که مشکلات امنیتی را برای اهالی در پی داشت. وی یادآور شد : در پی دادخواهی اهالی و کسبه محل با ورود به موقع دستگاه قضایی بقایای این ساختمان متروکه تخریب شد و گام مهمی در جهت ارتقای شاخص امنیت در مرکز شهر بندرعباس برداشته شد.