دریا نیوزجلسه ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بندرخمیر برگزار شد

، 13:20   /   کد خبر: 35419   /   تعداد بازدید: 166


دریانیوز: جلسه ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور فرمانداربندر خمیر و اعضای این ستاد در محل فرمانداری بندرخمیر برگزار شد.

به گزارش دریانیوز از بندرخمیر، فرماندار بندرخمیر در این نشست با اشاره به اینکه یکی از مباحث اصلی در دهه فجر، به نمایش گذاشتن دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی ایران است، اظهار داشت: با توجه به وضعیت کنونی و تبلیغات منفی دشمنان علیه انقلاب اسلامی، مدیران و مسوولین باید اقدامات و فعالیت های انجام شده را با کیفیت به سمع و نظر مردم رساند.

وی افزود: مردم در طول چهل و یک سال پیروزی انقلاب اسلامی همواره در تمامی صحنه ها و روزهای سخت از انقلاب اسلامی حمایت کرده اند و بعنوان بانیان اصلی انقلاب باید در مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب حضور فعال داشته باشند.

این مقام مسوول در ادامه خواستار آماده سازی کالبد فیزیکی شهرها و روستاها برای دهه فجر شد و ادامه داد: آذين بندي شهرها، روستاها و ورودی های شهرستان وهمچنين برنامه هاي فرهنگي و هنری از جمله برنامه های شهرداران ، دهیاران و مدیران اجرایی دستگاه ها می باشد.

وی همچنین نقش رسانه ها را در این زمینه مهم توصیف کرد و گفت:رسانه ها با انتشار دستاوردهای انقلاب و ایجاد فضای خوب و دلگرم کننده باعث خنثی کردن پیام های منفی دشمنان باشند.

حضور پررنگ مسوولان در برنامه ها و مناسبت های دهه فجر از دیگر محورهای سخنان فرمانداربندرخمیر در این جلسه بوده است.