دریا نیوزمدیرکل بیمه سلامت هرمزگان خبرداد: ارائه خدمات درمانی به سیل زدگان جاسک و بشاگرد بدون نیاز به دفترچه بیمه سلامت

دریانیوز: مدیرکل بیمه سلامت هرمزگان گفت:سیل زدگان بشاگرد و جاسکی بدون نیاز به دفترچه بیمه سلامت، خدمات درمانی دریافت می کنند.

، 08:25   /   کد خبر: 35396   /   تعداد بازدید: 287


دریانیوز: مدیرکل بیمه سلامت هرمزگان گفت:سیل زدگان بشاگرد و جاسکی بدون نیاز به دفترچه بیمه سلامت، خدمات درمانی دریافت می کنند.
دکتر علی علیزاده اظهار کرد: بیمه شدگان بیمه سلامت هرمزگان ساکن در شهرستان های جاسک و بشاگرد که در سیلاب اخیر، دفترچه شان در سیلاب مفقود شده است، می توانند در بیمارستان های این دو شهرستان برای دریافت خدمات درمانی مراجعه کننند.
علیزاده افزود:پیرو هماهنگی های قبلی صورت گرفته در ستاد بحران شهرستان جاسک، از هفته گذشته به بیماران سیل زده باکد ملی و یا اعلام مشخصات شان، خدمات درمانی سرپایی و بستری ارائه می شود.
مدیرکل بیمه سلامت هرمزگان ادامه داد: همچنین این بیمه شدگان می توانند به دفاتر پیشخوان دولت در شهرستان های بشاگرد و جاسک جهت اخذ دفترچه المثنی بیمه سلامت اقدام نمایند.
وی به سیل زدگان این اطمینان را داد که بیمه شدگان بیمه سلامت بدون هیچگونه دغدغه ای می توانند خدمات مورد نیازشان را دریافت نمایند واین خدمات کمافی السابق به بیمه شدگان بیمه سلامت در این شهرستان ها نیز ارائه می شود وهیچگونه محدودیتی برای دریافت خدمات توسط سیل زدگان فاقد دفترچه بیمه سلامت در مراکز درمانی این شهرستان ها وجود ندارد.