دریا نیوزمدیرکل بیمه سلامت هرمزگان خبر داد: خدمات درمانی به سیل زدگان جاسک و بشاگرد بدون نیاز به دفترچه بیمه سلامت

، 12:33   /   کد خبر: 35389   /   تعداد بازدید: 156


دریانیوز: مدیرکل بیمه سلامت هرمزگان گفت:سیل‌زدگان بشاگرد و جاسکی بدون نیاز به دفترچه بیمه سلامت، خدمات درمانی دریافت می کنند.
دکتر علی علیزاده افزود: بیمه‌شدگان بیمه سلامت هرمزگان ساکن در شهرستان های جاسک و بشاگرد که در سیلاب اخیر، دفترچه شان در سیلاب مفقود شده است، می‌توانند در بیمارستان های این دو شهرستان برای دریافت خدمات درمانی مراجعه کنند.علیزاده اظهار داشت: پیرو هماهنگی های قبلی صورت گرفته در ستاد بحران شهرستان جاسک، از هفته گذشته به بیماران سیل زده باکد ملی و یا اعلام مشخصات شان، خدمات درمانی سرپایی و بستری ارائه می‌شود.
مدیرکل بیمه سلامت هرمزگان افزود: همچنین این بیمه شدگان می توانند به دفاتر پیشخوان دولت در شهرستان های بشاگرد و جاسک جهت اخذ دفترچه المثنی بیمه سلامت اقدام نمایند.
وی به سیل زدگان این اطمینان را داد که بیمه شدگان بیمه سلامت بدون هیچگونه دغدغه ای می توانند خدمات موردنیازشان را دریافت نمایند واین خدمات کمافی السابق به بیمه شدگان بیمه سلامت در این شهرستان ها نیز ارائه می‌شود و هیچگونه محدودیتی برای دریافت خدمات توسط سیل زدگان فاقد دفترچه بیمه سلامت در مراکز درمانی این شهرستان‌ها وجود ندارد.