دریا نیوزاستاندار هرمزگان: بيمارستان شريعتي بندرعباس امسال به بهره برداري مي رسد

دریا نیوز: پروژه بيمارستان شريعتي بندرعباس که تنها بيمارستان تخصصي زنان در استان هرمزگان است، تا پيش از پايان سال جاري به بهره برداري مي رسد

، 13:17   /   کد خبر: 35376   /   تعداد بازدید: 424


دریا نیوز: پروژه بيمارستان شريعتي بندرعباس که تنها بيمارستان تخصصي زنان در استان هرمزگان است، تا پيش از پايان سال جاري به بهره برداري مي رسد.

به گزارش ايرنا؛ استاندار هرمزگان با اشاره به ديدار اخيرش با وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، گفت: در اين ديدار پيگيري تخصيص اعتبارات جهت تکميل پروژه بيمارستان شريعتي بندرعباس مورد بررسي قرار گرفت.فريدون همتي اظهار داشت: مجموع اعتبارات احداث ساختمان بيمارستان شريعتي حدود 62 ميليارد تومان مي‌باشد و افزون بر 18 ميليارد تومان نيز براي تجهيز آن هزينه خواهد شد.

وي با اشاره به نياز هرمزگان به فعاليت دوباره اين بيمارستان، افزود: اين پروژه بزرگ تا پيش از پايان سال جاري و همزمان با سفر رئيس جمهوري به هرمزگان به بهره برداري مي‌رسد.

همتي تصريح کرد: بيمارستان جديد شريعتي بندرعباس به عنوان يک بيمارستان تخصصي زنان و زايمان با بهترين امکانات و تجهيزات در جهت خدمت رساني به مردم هرمزگان وارد مدار فعاليت خواهد شد.

رييس دانشگاه علوم پزشکي هرمزگان با اشاره به تلاش هاي در دست انجام به منظور تکميل هر چه سريعتر بيمارستان شريعتي بندرعباس، گفت: يک آزمون آبان امسال جهت جذب نيرو براي خدمت در اين بيمارستان برگزار و 102 نيرو جذب و آموزش‌هاي لازم را فراگرفته اند.

دکتر حسين فرشيدي زمان آغاز عمليات بهسازي و نوسازي اين بيمارستان را سال 94 اعلام کرد و افزود: طبق برنامه ريزي هاي انجام شده ساختمان اين بيمارستان تا پايان سال تحويل داده مي شود و هماهنگي هاي لازم براي خريد و نصب تجهيزات با وزارت بهداشت انجام شده است.

وي تصريح کرد: اين بيمارستان 131 تختخوابي است و يکي از مجهزترين و بهترين بيمارستان هاي استان خواهد بود.