دریا نیوزهمایش بزرگ سرمایه گذاری و فرصت های شغلی در بندرخمیر برگزار می شود

دریانیوز: فرماندار خمیر گفت: این شهرستان در تدارک برگزاری همایش بزرگ سرمایه گذاری و فرصت های شغلی در شهرستان خمیر می باشد

، 10:05   /   کد خبر: 35365   /   تعداد بازدید: 198


دریانیوز: فرماندار خمیر گفت: این شهرستان در تدارک برگزاری همایش بزرگ سرمایه گذاری و فرصت های شغلی در شهرستان خمیر می باشد.

میرهاشم خواستار اظهار کرد: این شهرستان سال آینده میزبان همایش بزرگ سرمایه‌گذاری و فرصت شغلی با حضور مسئولان کشوری و استانی، صاحبان سرمایه و کارآفرینان خواهد بود و برگزاری همایش ها در حوزه های مختلف، جهت آمادگی هر چه بیشتر و بهتر همایش بزرگ سال آینده می باشد.

وی در نشستی که به منظور هماهنگی جهت برگزاری همایش سرمایه گذاری در حوزه گردشگری تشکیل شده بود، اذعان داشت:شهرستان خمیر با ظرفیت های فراوانی که در حوزه گردشگری دارد، می تواند با ایجاد زیرساخت های مناسب و تسهیل در روند سرمایه گذاری و ترغیب سرمایه گذاران، به یکی از قطب های مهم این حوزه در استان تبدیل شود.

این مقام مسوول عنوان کرد: این شهرستان همواره آماده پذیرش سرمایه گذاران در حوزه های مختلف می باشد و در این راستا، تدوین فرصت های سرمایه گذاری و معرفی قابلیت های شهرستان می تواند تحقق آن اهداف را تسهیل کند.

 فرماندار خمیر ادامه داد:در همین راستا همایش سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری با همکاری فرمانداری، شهرداری خمیر، دانشگاه آزاد اسلامی و میراث فرهنگی و گردشگری ماه آینده در بندرخمیر برگزار می شود.

خواستار  همچنین یادآور شد: در ماه گذشته نیز همایش سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی شهرستان خمیر برگزار شد که ۶ تفاهم نامه به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال منعقد شد.