دریا نیوزرئيس کل دادگستري هرمزگان : مردم تخلفات و فساد را به دستگاه قضايي گزارش دهند

دریا نیوز: رئيس کل دادگستري استان هرمزگان با اعلام اينکه مطالبات مردم تا حصول نتيجه نهايي پيگيري خواهد شد اظهارداشت : مردم تخلفات و فساد را به دستگاه قضايي گزارش دهند

، 12:20   /   کد خبر: 35318   /   تعداد بازدید: 347


دریا نیوز: رئيس کل دادگستري استان هرمزگان با اعلام اينکه مطالبات مردم تا حصول نتيجه نهايي پيگيري خواهد شد اظهارداشت : مردم تخلفات و فساد را به دستگاه قضايي گزارش دهند.

به گزارش خبرنگار روزنامه منطقه جنوب کشور دريا ؛ علي صالحي رئيس کل دادگستري استان هرمزگان به همراه جمعي از مسئولان قضايي در ديدار چهره به چهره با اقشار مختلف مردم مطالبات آن ها را بررسي کرد. در جريان اين ديدار مردمي، رئيس کل دادگستري استان هرمزگان پس از رسيدگي به مطالبات 109 نفر از شهروندان ، در مورد هر يک از درخواست هاي مطرح شده دستورات لازم را صادر کرد.

صالحي در حاشيه اين ديدار مردمي خاطرنشان کرد: مطالبات مطرح شده و تصميمات اتخاذ شده در جريان اين ديدار مردمي به منظور تسريع در روند رسيدگي به آن ها و احقاق حقوق مراجعين تا حصول نتيجه نهايي پيگيري خواهد شد.وي همچنين با اعلام اين که از گزارشات مردمي پيرامون فساد حمايت مي‌کنيم، تأکيد کرد: مردم تخلفات و فساد را به دستگاه قضايي اطلاع دهند.