دریا نیوزفرمانده انتظامي استان خبرداد؛ کشف محموله ۴۶ ميلياردي کاغذ قاچاق در هرمزگان

، 11:54   /   کد خبر: 35314   /   تعداد بازدید: 175


دریا نیوز:   سردار جعفری از کشف ۴۱ دستگاه کانتینر حامل۶۸۵تن کاغذ قاچاق به ارزش بیش از ۴۶ ميليارد ريال در بندر شهیدرجایی خبر داد.
 به گزارش شبستان، سردار غلامرضا جعفری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستاي مبارزه با پديده قاچاق کالا، مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام اقدامات اطلاعاتي از ورود کاغذ قاچاق به کشور با هدف اخلال در نظام اقتصادی کشورمطلع شدند.
 وی افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی با تشکیل اکیپی به محل اسکله شهید رجایی اعزام و پس از انجام اقدامات کارشناسی ، اطلاعاتی و پلیسی تعداد 41 کانتینر به وزن 685تن کاغذ قاچاق و فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکي کشف کردند.
 فرمانده انتظامی هرمزگان عنوان کرد: ارزش این محموله قاچاق کشف شده را بنا به نظر کارشناسان 46میلیارد و 576میلیون ریال عنوان و اظهار کرد: در این رابطه پرونده قضائی تشکیل و به مراجع قانونی ارسال شد.
 وی گفت: يکي از اهداف پلیس در استان، تأمين امنيت اقتصادي توليدکنندگان داخل و مبارزه جدي با اخلالگران نظام اقتصادي است و در اين راستا همه کساني که مي خواهند با ورود غيرقانوني کالا به ثروت هاي باد آورده دست يابند و پيکره اقتصادي کشور را با ورود کالاهاي قاچاق مورد هجمه خود قرار دهند هرگز از ديد ماموران ما پنهان نخواهند ماند.