دریا نیوزاستقبال مردم از اجرای نمایش رزمی « مدافعان حرم» در بندرعباس

، 12:19   /   کد خبر: 35289   /   تعداد بازدید: 170


به گزارش خبرنگار دریا/ آناهیتا مطهری نژاد: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از استقبال عموم مردم از اجرای نمایش رزمی مدافعان حرم در بندرعباس خبر داد.
 رضا کمالی زرکانی در این خصوص گفت: نمایش رزمی مدافعان حرم کار مشترک اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و تیپ امام سجاد (ع) می باشد که در بخش جنبی کنگره ملی 1500 شهید هرمزگان هر شب در محوطه مصلی بندرعباس برگزار می شود.

وی افزود : در این نمایش که بیش از 100 بازیگر حضور دارند صحنه هایی از درگیری سربازان گمنام امام زمان (ع) که مدافعان حرم هستند با داعش که یک روستا را در سوریه به تصرف خود درآورده باسازی شده که در نهایت مدافعان حرم با جانفشانی بر مزدوران داعش پیروز می شوند.

کمالی زرکانی اضافه کرد : بازیگران نمایش رزمی مدافعان حرم ترکیبی از رزمندگان و پاسداران تیپ امام سجاد (ع) و هنرمندان استان می باشند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان یادآور شد : این اداره کل ریاست برنامه های فرهنگی و هنری کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان را بر عهده دارد که یکی از تولیدات مورد استقبال عموم مردم ساخت نماهنگ « تبسم عشق» می باشد که به تهیه کنندگی این اداره کل و با صدای مجید کمالی تهیه شده که به بیان دلاوری های مدافعان حرم و حدیث نفس مادران شهید می پردازد.

رضا کمالی زرکانی عنوان کرد : برگزاری نمایشگاه کتاب دفاع مقدس نیز از دیگر برنامه های فرهنگی کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان بود که به مدت یک هفته در مصلی بندرعباس برگزار شد.