دریا نیوزطی بازدید مدیرکل پست هرمزگان از دفتر روزنامه دریا؛ تمبر یادبود حاج ایوب دبیری نژاد رونمایی شد

دریا نیوز: سعید جعفری مدیرکل و آبادیان معاون پشتیبانی اداره کل پست استان هرمزگان  به مناسبت نوزدهمین سالگرد تاسیس روزنامه دریا با حضور در دفتر روزنامه دریا نوزدهمین سالروز انتشار این روزنامه را تبریک گفتند.

، 11:20   /   کد خبر: 35286   /   تعداد بازدید: 375


دریا نیوز: سعید جعفری مدیرکل و آبادیان معاون پشتیبانی اداره کل پست استان هرمزگان  به مناسبت نوزدهمین سالگرد تاسیس روزنامه دریا با حضور در دفتر روزنامه دریا نوزدهمین سالروز انتشار این روزنامه را تبریک گفتند.
به گزارش خبرنگار دریا، جعفری در این دیدار از خدمات زنده یاد ایوب دبیری‌نژاد، مدیر مسوول و بنیانگذار روزنامه دریا در حق مطبوعات استان هرمزگان یاد کرد و افزود: نوزده سال موفقیت روزنامه دریا در عرصه اندیشه، فکر و قلم، ناشی از درایت و تدبر حاج ایوب بوده است.
وی ادامه داد: اداره کل پست استان هرمزگان به پاس خدمات ارزشمند  این پیشکسوت رسانه، اقدام به انتشار تمبر یادبود حاج ایوب دبیری نژاد، نموده است.
مدیرکل پست استان هرمزگان ابراز امیدواری کرد که  تیم روزنامه دریا همچنان در پیروی از پدر مطبوعات استان، حاج ایوب دبیری نژاد رسالت خود را در رساندن صدای مردم به مسوولین پیش بگیرند.
  در ادامه این دیدار دبیری نژاد مدیرمسئول روزنامه دریا با تشکر از مدیریت و کارکنان اداره کل پست هرمزگان گفت: بدلیل پراکندگی  مکانی گسترده مشترکین نشریات، مطبوعات و پست دو حلقه جدانشدنی از هم هستند و همواره ارتقا خدمات پستی رابطه مستقیمی با رضایتمندی مخاطبین نشریات داشته است که جا دارد از زحمات و تلاش های انجام شده قدردانی گردد.  دبیری نژاد گفت: در حال حاضر روزنامه مشترکین خارج از سیستم توزیع پست برای مخاطبین ارسال می گردد. اما افزایش قیمت بنزین و به تبع آن افزایش هزینه های توزیع مشکلاتی را برای مخاطبین روزنامه دریا در سایر استانها ایجاد نموده است که موجب شده روزنامه در سایر استانها دیرتر به دست مشترکین برسد لذا روزنامه دریا به نمایندگی از سایر روزنامه های استان باز هم از مجموعه شرکت پست طلب یاری می نماید.
  در پایان این دیدار جعفری مدیر کل پست هرمزگان قول مساعد داد تا ضمن مذاکره با شرکت ملی پست ایران از طریق انعقاد تفاهم نامه با روزنامه دریا، مشکلات توزیع این روزنامه در سایر استانهای حوزه انتشار را مرتفع نماید.جعفری همچنین اعلام آمادگی نمود تا سایر نشریات استانی نیز در حوزه توزیع از خدمات اداره کل پست هرمزگان بهره مند گردند.  
  گفتنی است، در این دیدارتندیس و تمبر یادبود حاج ایوب دبیری نژاد به فرزند ایشان و مدیر مسوول کنونی روزنامه دریا تقدیم شد.