دریا نیوزمعاون استاندار هرمزگان: دستگاه‌های اجرایی و بانک ها موانع طرح های اشتغالزایی را رفع کنند

دریانیوز:  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی و بانک ها با هماهنگی و هم افزایی موانع پیش روی طرح های اشتغالزایی را رفع کنند

، 09:40   /   کد خبر: 35235   /   تعداد بازدید: 133


دریانیوز:  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی و بانک ها با هماهنگی و هم افزایی موانع پیش روی طرح های اشتغالزایی را رفع کنند.
  به گزارش خبرنگار دریا، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان هرمزگان با تاکید بر سرعت بخشیدن به روند پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، عنوان کرد: روند مناسب پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان طرح های مختلف با سرعت هرچه بیشتر دنبال گردد.
 وی در همین رابطه افزود: دستگاه‌های اجرایی و بانک ها با هماهنگی و هم افزایی موانع پیش روی  طرح های اشتغالزایی استان را رفع و زمینه ایجاد فرصت‌های جدید شغلی را فراهم کنند.
  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: مناطق روستایی هرمزگان مزیت‌های بسیاری برای اجرای طرح های اشتغالزایی و سرمایه‌گذاری دارند و اعتبارات هر شهرستان متناسب با استعداد های مناطق روستایی آن به متقاضیان پرداخت گردد.
  حیدری خاطرنشان کرد: تحقق اهداف طرح پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به ویژه اشتغال روستایی و اشتغال مددجویان نهادهای حمایتی از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط پیگیری گردد.
  وی تصریح کرد: جلسات کارگروه اقتصادی و اشتغالزایی برای رصد عملکرد دستگاه‌های اجرایی و بانک ها در حوزه عملیاتی شدن طرح های اشتغالزایی  تداوم پیدا خواهد کرد و تاکنون با پیگیری های صورت گرفته موانع پیش روی بسیاری از متقاضیان اجرای طرح های اشتغالزایی در هرمزگان رفع شده است.