دریا نیوزهرمزگانى‌ها به باشگاه‌هاى نامدار ووشو پیوستند

دریا نیوز: ووشوکاران هرمزگانى جهت حضور در لیگ برتر ووشو باشگاه‌هاى کشور به تیم‌هاى اول تا سوم فصل قبل پیوستند

، 09:46   /   کد خبر: 35202   /   تعداد بازدید: 161


دریا نیوز: ووشوکاران هرمزگانى جهت حضور در لیگ برتر ووشو باشگاه‌هاى کشور به تیم‌هاى اول تا سوم فصل قبل پیوستند.
به گزارش فارس، فصل جدید لیگ برتر ووشو باشگاه‌هاى کشور در سال ٩٨ در حالى از ١٩ آذرماه جارى آغاز خواهد شد که ووشوکاران بزرگسال هرمزگانى هر یک با تیم‌هاى اول تا سوم سال قبل قرارداد امضاء کردند.
عیسى آرسیون دارنده مدال نقره پیکارهاى قهرمانى کشور و انتخابى تیم ملى امسال در البرز به‌علت گذراندن خدمت مقدس سربازى از باشگاه دانشگاه آزاد جدا شد و با قراردادى دوساله به تیم پاس ناجا قهرمان فصل قبل پیوست.نجم‌الدین علیمرادى و مهزیار محمدنژاد که در رقابت‌هاى قهرمانى کشور به مدال طلا دست یافته بودند با پایان خدمت سربازى از پاس ناجا جدا شدند و با امضاى قراردادى دوساله به باشگاه پرستاره پارس جنوبى جم نقل مکان کردند و زین‌پس براى این تیم به میدان مى‌روند.
پارس جنوبى جم پس از ٦ دوره عنوان قهرمانى در لیگ برتر ووشو باشگاه‌هاى کشور، فصل گذشته در آخرین هفته مغلوب پاس ناجا شد و براى نخستین بار به‌عنوان نائب‌قهرمانى لیگ برتر ووشو دست یافت.
طاهر قاسمى پس از اتمام دوره سربازى از باشگاه مقاومت جدا شد و به دانشگاه آزاد پیوست تا زیر نظر علیرضا بهرمن   سرمربى هرمزگانى این تیم در بخش تالو به تمرینات خود ادامه دهد.تیم ووشو دانشگاه آزاد در فصل قبل سوم شد و از امسال تحت عنوان دانشگاه آزاد بندرعباس در لیگ برتر ووشو باشگاه‌هاى کشور به میدان خواهد رفت.
 تیم ووشو دانشگاه آزاد تاکنون در اختیار مرکز قرار داشت و طى سال‌هاى اخیر همچنان به‌عنوان یکى از مدعیان قهرمانى در لیگ برتر ووشو باشگاه‌هاى کشور (جام ستارگان) مطرح بوده است.
این تیم پرافتخار چندین عنوان نائب‌قهرمانى و سومى را در لیگ برتر ووشو کشور یدک مى‌کشد و بخشى از ملى‌پوشان از جمله عرفان آهنگریان دارنده مدال طلاى بازى‌هاى آسیایى جاکارتا را در خود جاى داده است.
دکتر مهدى على‌نژاد رئیس فدراسیون ووشو به‌عنوان دبیر شوراى عالى ورزش دانشگاه آزاد اسلامى و مشاور رئیس این دانشگاه نقش بسزایى را در انتقال این تیم به هرمزگان ایفا کرد تا کماکان چراغ ووشوى استان در لیگ برتر روشن باقی بماند.تیم ووشو دانشگاه آزاد در حالى سه‌شنبه ١٩ آذرماه به مصاف پاس ناجا قهرمان فصل قبل خواهد رفت که ١٠ روزى است جهت هماهنگى‌هاى فنى و عملکردى بهتر در این هفته در تهران اردوى آماده‌سازى برپا کرده است.