دریا نیوزاستاندار هرمزگان عنوان کرد :آمادگی لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در هرمزگان

، 09:31   /   کد خبر: 35193   /   تعداد بازدید: 141


دریانیوز: استاندار هرمزگان گفت: فرآیندهای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مرحله به مرحله طبق قانون و بر اساس جدول زمانبندی تعیین شده به شکل مناسب در هرمزگان در حال انجام است.


فریدون همتی در بازدید از فعالیت های ستاد انتخابات شهرستان بندرعباس، عنوان کرد: فرآیند اولیه فعالیت های ستاد انتخابات استان هرمزگان از اردیبهشت ماه سال جاری جهت آمادگی برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز شد.


  وی ادامه داد: بر اساس جدول زمانبندی انتخابات، ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی مجلس از دهم آذر همزمان با سراسر کشور، در سه مرکز حوزه انتخابیه در هرمزگان در فرمانداری‌های شهرستان‌های بندرعباس، میناب و بندرلنگه آغاز شد و تا شانزدهم آذر ادامه دارد.


  استاندار هرمزگان افزود: فرآیندهای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مرحله به مرحله طبق قانون و بر اساس جدول زمانبندی تعیین شده به شکل مناسب در هرمزگان در حال انجام است.


  وی خاطرنشان کرد: هیأت های اجرایی انتخابات در شهرستان های استان هرمزگان تشکیل شده است.استاندار هرمزگان اظهار داشت: آمادگی لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، قانونمند و با حضور حداکثری مردم در استان هرمزگان وجود دارد.