دریا نیوزمعاون اجرايي ستاد کل سپاه: دشمن به دنبال موج سواري بر نگراني مردم بود

 دریا نیوز: معاون اجرايي ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: مردم در آشوب هاي اخير نقش خود را به خوبي ايفا کردند، گفت: اميدواريم مسئولان نيز جهادي عمل کنند و به کمک مردم بشتابند و مشکلات معيشتي مردم را مرتفع سازند

، 14:50   /   کد خبر: 35146   /   تعداد بازدید: 347


 دریا نیوز: معاون اجرايي ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: مردم در آشوب هاي اخير نقش خود را به خوبي ايفا کردند، گفت: اميدواريم مسئولان نيز جهادي عمل کنند و به کمک مردم بشتابند و مشکلات معيشتي مردم را مرتفع سازند.

سردار سعيد فرجيان زاده در جمع بسيجيان بندرعباس با بيان اينکه بسيج در همه عرصه ها حضور پويا و فعالي دارد، گفت: بسيج در چهل سال از عمر با برکتش در تمام عرصه هاي فرهنگي، سياسي، محروميت زدايي، علمي و پژوهشي حضور فعال دارد و اين امر بر هيچ کس پوشيده نيست.

معاون اجرايي ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با بيان اينکه امروز بسيج تنها به ايران اسلامي محصور نمي شود، عنوان کرد: اين نيروي عظيم و مردمي امروز براي منطقه و تمام مستضعفان جهان تعلق دارد و انديشه و تفکر بسيجي براي همه آزادگان جهان است.

فرجيان زاده با بيان اينکه بسيجيان هر آنجا که به کمک آنها نياز باشد داوطلبانه حضور مي يابند، تصريح کرد: زماني که دولت سوريه نياز به کمک داشته بسيجيان براي ياري رساندن پيشتاز شدند همچنين هنگامي که داعش دو سوم خاک عراق را اشغال کرده بود بسيجيان به ياري براي آزاد سازي عتبات عاليات شتافتند و امروزه کشور لبنان با الهام گرفتن از بسيجيان رژيم صهيونيستي را از خاکشان بيرون کردند.وي با تاکيد بر اينکه تفکر بسيجي، فرمول رهايي ملت ها از بند است، عنوان کرد: امروز بسيج در تمام صحنه هاي بين المللي نقش ايفا مي کند و اميدي براي کشورهاي آزادي خواه جهان است.

معاون اجرايي ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با تاکيد بر اينکه در حوادث اخير، بسيج توانست فتنه بزرگ که دشمنان انقلاب اسلامي بر عليه کشور طراحي کرده بودند را خنثي کند، گفت: دشمن با برنامه ريزي توطئه اي بزرگ براي ايجاد دو دستگي در کشور طراحي کرده بود که با هوشياري و بصيرت مردم و وفاداري آنها به رهبر فرزانه توطئه هاي آنها نقش بر آب شد.

فرجيان زاده اظهار کرد: در حادثه هفته گذشته اشرار در بيش از 130 شهر و 800 نقطه کشور درگيري ايجاد کردند و بيش از 100 جايگاه سوخت، 100 بانک را آتش زدند و اموال مردم را از فروشگاه ها غارت کردند.

وي افزود: تمام توان آمريکا، انگلستان و عربستان سعودي براي ايجاد توطئه در کشور بود اما مردم با وفاداري به رهبر فرزانه راهشان را از اغتشاش گران جدا کردند.

معاون اجرايي ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با تاکيد بر اينکه دشمن به دنبال اين بود که بر نگراني مردم موج سواري کند، عنوان کرد: مردم با بصيرت با گوش به فرمان بودن از رهبر انقلاب و راهپيمايي هاي باشکوه نشان دادند به نظام و رهبرشان وفادار هستند و بين نظام اسلامي و اشتباهات ديگران تفاوت قائل هستند.

فرجيان زاده با بيان اينکه مردم در آشوب هاي اخير نقش خود را به خوبي ايفا کردند، گفت: اميدواريم مسئولان نيز جهادي عمل کنند و به کمک مردم بشتابند و مشکلات معيشتي مردم را مرتفع سازند.وي خاطرنشان کرد: ما بسيجيان در گام دوم انقلاب نيز بايد پيشتاز باشيم و با همان صلابت و فداکاري در صحنه‌هاي مختلف نقش ايفا کنيم و آماده براي ايجاد تمدن نوين اسلامي باشيم و با روحيه نشاط و جواني قدم بر داريم و آرمان هايي که رهبر توصيه کرده اند را جامع عمل بپوشانيم.