دریا نیوزنماينده ولي فقيه در هرمزگان: محلات قديمي بندرعباس دست کمي از بشاگرد ندارند

دریا نیوز: نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان گفت: برخي از محلات قديمي و حاشيه اي در مرکز استان هرمزگان، چهره محروميت به خود گرفته اند و دست کمي از بشاگرد ندارند و نياز به توجه ويژه دارند

، 08:45   /   کد خبر: 35143   /   تعداد بازدید: 340


دریا نیوز: نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان گفت: برخي از محلات قديمي و حاشيه اي در مرکز استان هرمزگان، چهره محروميت به خود گرفته اند و دست کمي از بشاگرد ندارند و نياز به توجه ويژه دارند.

به گزارش خبرنگار دريا، حجت الاسلام و المسلمين محمد عبادي در ديدار با جهادگران سازمان بسيج سازندگي استان هرمزگان که به مناسبت فرا رسيدن هفته بسيج برگزار شد، بسيجيان هرمزگاني را يک سرمايه تمام‌ناشدني براي استان و کشور عنوان کرد و افزود: اين سرمايه تمام‌ناشدني براي انقلاب و نظام اسلامي متناسب با شرايط مختلف نقش‌آفريني کرده است.

وي با بيان اينکه بيانيه گام دوم انقلاب اسلامي بدون استفاده از ظرفيت بسيج بي معناست، اظهار داشت: قرارگاه گام دوم ولايت با شبکه انقلابي و حزب اللهي در استان تشکيل مي‌شود.

عبادي‌ خاطرنشان کرد: امروز اگر بخواهيم جامعه را در مسير اهداف گام دوم انقلاب همراه کنيم نيازمند همراهي جهادگران بسيجي هستيم.

نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان گفت: برخي از محلات قديمي و حاشيه اي در مرکز استان هرمزگان، چهره محروميت به خود گرفته اند و دست کمي از بشاگرد ندارند و نياز به توجه ويژه دارند.

سرهنگ محمدرضا آران ضمن تبريک هفته بسيج خدمت خانواده معظم شهدا، جانبازان، ايثارگران، بسيجيان و جهادگران عرصه سازندگي اظهار داشت: جهادگران بسيجي در عرصه‌هاي مختلف خدمت‌رساني قوي‌تر از گذشته ظاهر شده اند.

وي با بيان اينکه فعاليت‌هاي جهادي با هدف و برنامه ريزي انجام مي‌شود، افزود: خدمت‌رساني جهادگران بسيجي را مي توان در دسته‌هاي عمراني، پزشکي، فرهنگي، اجتماعي و آموزشي دسته‌بندي کرد.

وي به تشريح اجراي طرح تحول محلات در سطح استان پرداخت و بيان کرد: با ايجاد اين طرح توانسته ايم در هر محله يک قرارگاه جهادي را راه اندازي کنيم که از مردم همان محله و براي خدمت‌رساني به مردم آن محله ايجاد شده‌است.

مسئول سازمان بسيج سازندگي استان هرمزگان به بيان خدمت‌رساني جهادگران و گروه‌هاي جهادي در موقعيت‌هاي بحراني اشاره و بيان داشت: در حادثه سيل خوزستان تعداد 50 گروه جهادي از استان هرمزگان اعزام و به مردم خونگرم شهرستان‌هاي کارون و شادگان در زمينه‌هاي ايجاد سيل‌بندها و بازسازي منازل خدمت‌رساني کردند.

آران در پايان از راه‌اندازي کارگاه‌هاي اقتصاد مقاومتي در راستاي اشتغال جوانان خبر داد و گفت: تا کنون توانسته‌ايم تعداد 500 کارگاه اقتصاد مقاومتي در سطح استان راه‌اندازي کنيم.