دریا نیوزافتتاح اولین نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید هرمزگان

، 08:57   /   کد خبر: 35098   /   تعداد بازدید: 159


دریانیوز: اولین نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید استان هرمزگان با حضور رئیس مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته  وزارت صنعت، معدن و تجارت همچنین معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت هرمزگان و جمعی از مسئولین و دانشگاهیان افتتاح شد.
 مدیر کل صنعت و معدن هرمزگان در افتتاحیه نمایشگاه ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و شرکت کنندگان در این نمایشگاه بیان کرد: در استان هرمزگان ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه صنایع وجود دارد که با همکاری مرکز پژوهش و فناوری دانشگاه ها بتوانیم از ظرفیت های خوب و بالقوه در استان بهره ببریم. قاسمی گفت: هرمزگان استان تولیدی است. امروزه در فولاد ظرفیت خوبی داریم به نحوی که هرساله یک واحد صنعتی در حال افتتاح است. و صنایع کوچک ما امروزه به خوبی شکل گرفته اند. وی بیان کرد: در زمینه برپایی این نمایشگاه، تولیدکنندگان استقبال خوبی از این نمایشگاه داشتند و بسیاری از آنان خودشان میدانی پای این کار آمدند.
  مدیر کل صنعت معدن تجارت هرمزگان افزود: در کنار برپایی غرفه‌ها و به نمایش گذاشتن تولیدات  و خدمات، پنل هایی تخصصی از اولین روز نمایشگاه با همکاری دانشگاه‌های استان برپا شد و باید فرهنگ در استان نهادینه شود تا از اساتید استانی بهتر و بیشتر استفاده کنیم.
  قاسمی در خصوص صنایع در استان گفت: در استان هرمزگان با وجود تحریم ها کارهای بزرگی انجام شده است . در حوزه صنایع دریایی، معدنی و نفت به طور خاص در این نمایشگاه خواهیم پرداخت. همچنین قابل ذکر است 100 نفر از نخبگان سراسر کشور از واحدهای تولیدی و غرفه ها بازدید خواهند کرد.